اخبار و مقالات

18

بزودی تاکسی سمند EF7 وارد ناوگان تاکسیرانی شهرداری اراک خواهد شد ؛

بزودی تاکسی سمند EF7 وارد ناوگان تاکسیرانی شهرداری اراک خواهد شد ؛

رضا علينقي پور مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري اراك گفت : با عنایت به پیگیری های صورت پذیرفته سازمان از ستاد نوسازی کشور و اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور در خصوص تبدیل به احسن تاکسی های فرسوده و رایزنی های بیش از حد در خصوص جایگزینی تاکسیهای جدید به جای تاکسی های فرسوده نهایتاً  از سوی ستاد نوسازی کشور و شرکت ایران خودرو ، تاکسی سمند EF7 انتخاب گردید.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر اراک در ادامه افزود : تبدیل به احسن تاکسی های فرسوده از سوی ستاد نوسازی کشور فقط برای 8 شهر آلوده کشور اختصاص یافت که شهر اراک نیز در این بین می باشد که متأسفانه ناوگان تاکسیرانی شهر اراک بالغ بر 600 دستگاه تاکسی فرسوده دارد که ما مجدانه پیگیر تبدیل به احسن این تعداد تاکسی فرسوده می باشیم .

وی تصریح کرد : تا کنون تعداد 434 متقاضی تبدیل به احسن تاکسی فرسود در سایت ستاد نوسازی کشور ثبت نام نموده اند که از این تعداد 160 نفر به بانک صادرات جهت انجام مراحل اخذ تسهیلات معرفی شده اند و مابقی نیز در نوبت سهمیه جدید از سوی بانک می باشند .

علینقی پور در خاتمه خاطر نشان ساخت : امیدواریم با تبدیل به احسن این تعداد تاکسی فرسوده ناوگان تاکسیرانی جوان تر و با کیفیت تری را برای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان آماده نمائیم و از طرفی بتوانیم گام مؤثری در کاهش آلودگی هوا برداریم .

تعداد امتیازات: (75) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (6525)
کد خبر: 81
  • بزودی تاکسی سمند EF7 وارد ناوگان تاکسیرانی شهرداری اراک خواهد شد ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت