اخبار و مقالات

20

بیانیه سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک به مناسبت يوم اله 22 بهمن ؛

بیانیه سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک به مناسبت يوم اله 22 بهمن ؛

«بسم الله الر حمن الرحیم »

«الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المومنین علی علیه السلام»

انقلاب اسلامی ايران با عنایات خاص الهی 35 ساله شد و نزدیک به نیم قرن است که فریاد رساي بنيان گذار كبير اين انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در گوش جهانيان طنین‌افکن شده است . او به تاریخ حکومت پادشاهان جور و ستم در ایران پایان داد و نظامی الهی بر اساس اندیشه مردم‌سالاری دینی بنا نهاد.

بهمن ماه هر ساله ، انقلابی از جنس مردمسالاری دینی ، انقلابی با شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی، و انقلابی بی نظير را در ذهن ما مردم ايران زمين و جهانيان تداعی می کند . انقلاب اسلامی ایران که با هدایت هوشمندانه مرجع عالیقدر شیعه، حضرت امام خمینی(ره) و حمایت همه اقشار جامعه در بهمن ماه سال 1357 ندای" هل من ناصرا ینصرنی" را در جهان فریاد زد تا اين فرياد همچون سيلي محكم بر گوش مستكبران جهان باشد .

انقلاب اسلامی ایران در سال 1357 انقلابی بود که در آن مردم که ولی نعمتان واقعی انقلاب بوده و هستند خواستار حاکمیت مردم بر مردم در سایه آموزه‌های دین مبین اسلام بودند. از حاکمیت سلطنتی خسته شده و خواستار دموکراسی بودند که به حمدالله با رهبری هوشمندانه حضرت امام خمینی (ره) و خون‌هایی که فدای عقیده شان گردید و ماحصل آن، انقلاب اسلامی ایران بود اين مهم محقق گرديد .

اکنون به برکت انقلاب  مقدس اسلامی و با روشنگریهای مقام معظم رهبری، بیداری امت اسلامی وارد مرحله جدیدی شده که بروز آن را در کشورهای مسلمان همچون مصر و تونس و... می توان مشاهده کرد و تأثیر گداری انقلاب عظیم اسلامی در معادلات جهانی همچنان پرقدرت ادامه دارد .

سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك با حضور كليه نيروهاي خود علي الخصوص بيش از 4500 نفر تاكسيران محترم و هميشه در صحنه ضمن گرامیداشت یوم الله 22 بهمن، با سرلوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری و آرمانهای والاي حضرت امام خميني (ره) که در سخنان و انديشه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت اله خامنه اي بروز و تجلی تام دارد با تمام تلاش آمادگی خود را در دفاع از آرمانهای اين انقلاب و اسلام حفظ خواهیم نمود و همچون سنوات گذشته در اين راهپيمايي باشكوه حضور خواهد يافت .

تعداد امتیازات: (37) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3819)
کد خبر: 53
  • بیانیه سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک به مناسبت يوم اله 22 بهمن ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت