اخبار و مقالات

01

برگزاری آزمون شهرشناسی ویژه رانندگان و متقاضیان فعالیت در ناوگان تاکسیرانی اراک ؛

برگزاری آزمون شهرشناسی ویژه رانندگان و متقاضیان فعالیت در ناوگان تاکسیرانی اراک ؛

رضا علينقي پور مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري اراك اعلام كرد : آزمون شهرشناسی در راستای بهبود ارائه خدمات در سیستم حمل و نقل درون شهری بوده که از بدو تأسیس سازمان تاکسیرانی همواره عدم برگزاری آن به عنوان یکی از خلأهای قانونی بوده که خوشبختانه با همت و پیگیری مسئول واحد پذیرش و نقل و انتقالات سازمان آقای سید مهدی میرداودی جزوه ای تحت این عنوان تهیه و تنظیم شده و در سایت سازمان به نشانی www.araktaxi.ir جهت دانلود و مطالعه متقاضیان نیز درج گردیده است .

وی همچنين افزود : این آزمون در راستای شناخت هر چه بیشتر و بهتر رانندگان از مراکز مهم شهر اراک من جمله بیمارستان ها، داروخانه ها ، مراکز دولتی یا تجاری ، اماکن تاریخی ، سالن های ورزشی و از همه مهم تر خیابان های شهری (نام قبلی خیابان و نام فعلی آن) و ... اراک بوده که جهت خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان گرامی برای رانندگان برگزار می گردد .

علينقي پور در خاتمه تصریح کرد : من بعد از این متقاضیان در بدو ورود به ناوگان تاکسیرانی جهت انجام هر گونه مراحل تشکیل پرونده باید در آزمون فوق شرکت و پس از کسب نمره قبولی ، مجاز به تشکیل پرونده خواهند بود .

تعداد امتیازات: (12) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (6805)
کد خبر: 193
  • برگزاری آزمون شهرشناسی ویژه رانندگان و متقاضیان فعالیت در ناوگان تاکسیرانی اراک ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت