اخبار و مقالات

24

طرح استقبال از بهار 95 سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک؛

طرح استقبال از بهار 95 سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک؛

رضا علینقی پور مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک ضمن عرض تبریک پیشاپیش سال 1395 اعلام کرد : با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال جدید ، به منظور رفاه حال مسافرین محترم نوروزی که میهمان شهرمان می باشند و یا از این مسیر تردد می نمایند و همچنین شهروندان عزیز اراکی تمهیدات لازم اتخاذ گردید که به همین منظور طرح استقبال از بهار به اجرا درخواهد آمد .

ایشان در ادامه افزود : در اجرای این مهم مقرر گردید 2 دستگاه اکیپ گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی به طور مستمر در سطح شهر مستقر و همچنین نیرو های بازرسی سازمان در خطوط مختلف و کیوسک های بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی در سطح شهر حضورداشته باشند و از همه مهم تر گشت خودرویی بازرسی در حومه شهر جهت راهنمایی به مسافرین نوروزی صورت پذیرفت .

وی همچنین تصریح کرد : با توجه به حساسیت بالا در ترمینال مسافربری برای تاکسی های این خط لیست کشیک به منظور حضور شبانه روزی تاکسی ها صورت پذیرفت ، ‌همچنین یک لیست کشیک مجزا نیز برای تاکسی های ناوگان تاکسی بیسیم 133 و 1828 تهیه و تدوین و به مسئولین هر دو ناوگان ابلاغ گردید .

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اراک اظهار داشت : این سازمان بنر های متعددی را با مضمون تبریک نوروز 95 چاپ کرده است که در چند روز باقی مانده به آغاز سال جدید در سطح شهر اراک نصب خواهد کرد .

علینقی پور در خاتمه افزود : امیداورم کلیه شهروندان و مسافرین محترم نوروزی سال خوبی را توأم با موفقیت ، بهروزی و خوشبختی آغاز نمایند و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، سفر خوش و سلامتی را در پیش داشته باشند .

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (3835)
کد خبر: 175
  • طرح استقبال از بهار 95 سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت