اخبار و مقالات

27

ایجاد خدمات رفاهی برای تاکسیداران زحمتکش شهر اراک ؛

ایجاد خدمات رفاهی برای تاکسیداران زحمتکش شهر اراک ؛

رضا علینقی پور مدیر عامل سازمان تاکسیرنی اعلام کرد : با توجه به این که یکی از رسالت های کاری سازمان تاکسیرانی ایجاد خدمات رفاهی برای ناوگان تحت پوشش و نظارت هر چه بهتر بر فعالیت این ناوگان از نظر کیفی و کمی می باشد لذا سازمان تاکسیرانی شهر اراک به منظور ارج نهادن به زحمات بی شائبه این عزیزان پیگیر ایجاد تسهیلات رفاهی خاص بوده که در این راستا اقداماتی را به انجام رسانیده است .

ایشان در ادامه افزود: به همین منظور توافقاتی با شرکت تعاونی لاستیک ایرانیان اراک صورت پذیرفت که لاستیک را برای تاکسی های تحت پوشش با 20 درصد تخفیف ارائه دهد ، ‌همچنین با گروه تولیدی پوشاک آپادانا نیز توافق شد که لباس های مردانه ،‌ زنانه و بچگانه را به این رانندگان با تخفیف و بصورت بازپرداخت 4 ماهه ارائه دهد .

وی همچنین تصریح کرد : با توجه به این که یکی دیگر از دغدغه های رانندگان محترم تاکسی قطعات جلوبندی خودرو می باشد به همین منظور با فروشگاه لوازم یدکی مرکزی مذاکراتی صورت پذیرفت که رانندگان تاکسی بتوانند این لوازم را با قیمت نازل تر نسبت به مراکز دیگر و بصورت اقساطی تهیه نمایند .

رضا علینقی پور در نهایت خاطر نشان ساخت : این گونه اقدامات را جهت رفاه حال تاکسیداران محترم انجام دادیم که به خواست خداوند متعال باعث خرسندي و رضایت خاطر این عزیزان گردد و امیدواریم بتوانیم دیگر مشکلات این قشر زحمتکش را برطرف نمائیم .

تعداد امتیازات: (3) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (4126)
کد خبر: 144
  • ایجاد خدمات رفاهی برای تاکسیداران زحمتکش شهر اراک ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت