اخبار و مقالات

20

ایجاد پایانه تاکسیرانی سرداران واقع در میدان سرداران ؛

ایجاد پایانه تاکسیرانی سرداران واقع در میدان سرداران ؛

رضا علينقي پور مدیر عامل سازمان تاكسيراني شهر اراك اعلام كرد : با توجه به این که برخی از خطوط تاکسیرانی در میدان سرداران بصورت پراکنده مستقر شده بودند و باعث سردرگمی در ارائه خدمات هر چه بهتر به شهروندان شده بود ، ایجاد پایانه مسافربری تاکسیرانی سرداران واقع در میدان سرداران در دستور کار سازمان قرار گرفت.

وی در ادامه ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل محترم سازمان عمران شهرداری اراک و همکاران زحمتکش ایشان تصریح کرد : با توجه به اصلاح هندسی میدان سرداران توسط آن سازمان ، پایانه تاکسیرانی سرداران احداث گردید و خطوط تاکسیرانی دانشگاه امیرکبیر ، تاکسی بیسیم 133 و 1828 و راهنمایی و رانندگی به این پایانه منتقل شدند .

ايشان در ادامه افزود : پس از استقرار کامل تاکسی های خطوط فوق الذکر در این پایانه و اطلاع رسانی به شهروندان محترم در خصوص این جابجایی خطوط و دریافت اعلام رضایت شهروندان از این اقدام سازمان تاکسیرانی ، بازرس سازمان و مسئولین خطوط تاکسیرانی با پوشش لباس فرم نیز در این پایانه جهت راهنمایی مسافرین حضور مستمر دارند .

علینقی پور در خاتمه خاطر نشان ساخت : اميدواريم با انجام چنين اقداماتي بتوانيم گره اي از مشكلات ترافيكي شهر را گشوده و رضايت شهروندان گرامي را جلب نمائيم .

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (4030)
کد خبر: 135
  • ایجاد پایانه تاکسیرانی سرداران واقع در میدان سرداران ؛
  • ایجاد پایانه تاکسیرانی سرداران واقع در میدان سرداران ؛

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت