اخبار و مقالات

15
افزایش 20 درصدی کرایه سرویس مدارس در سال 98 اراک
چکیده:  نرخ سرویس مدارس در سال 1398 به میزان 20 درصد افزایش یافت.  ادامه »
09
پیام تبریک حجت اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک به مناسبت فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه ، روز شوراها
چکیده: پیام تبريك سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک چبه مناسبت 9 ارديبهشت روز شوراها  مقام معظم رهبری: بهترین نماینده شوراها کسی است که درد مردم را بداند، با مردم همدل و صمیمی باشد، از فساد دور باشد و دنبال اشرافی گری خود  نباشد. بسم الله الرحمن الرحیم  و امرهم شورا بینهم نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام ... ادامه »
29
پرداخت وام 2.5 میلیون تومانی برای گاز سوز كردن خودروها
چکیده: تاکسی های دوگانه سوز که در طرح معاینه فنی به علت نقص فنی کپسول سی ان جی رد شده اند می توانند از تسهیلات وام استفاده نمایند ادامه »
29
تحویل 6 دستگاه موبایل و 54شی گمشده به واحد اشیای این سازمان طی فروردین ماه توسط رانندگان تاکسی
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک ، از تحویل 6 دستگاه موبایل و 54شی گمشده به واحد اشیای این سازمان طی فروردین ماه توسط رانندگان تاکسی خبر داد به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک ،حجت اله مرادی سرپرست سازمان در خصوص خبر فوق بیان داشت:  طی فروردین ماه سال جاری  رانندگان تاکسی شهر اراک... ادامه »
27
انتقال 3 دستگاه تاکسی به پارکینگ و برخورد با 100 راننده متخلف ؛ طی فروردین ماه سال جاری
چکیده: حجت اله مرادی، سرپرست سازمان از برخورد با 100راننده متخلف در طی فروردین ماه خبر داد و اظهار داشت: با رانندگانی که نرخ مصوب کرایه تاکسی  را رعایت نمی کردند توسط سازمان برخورد شد. ادامه »
27
بازدید رییس و اعضای کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر، از واحد اتوبوسرانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارا
چکیده: کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر اراک از واحد اتوبوسرانی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری، با محوریت بررسی وضعیت موجود اتوبوس های شهری از لحاظ قطعات، لوازم یدکی، تعمیر و نگهداری، بازدید بعمل آوردند.  ادامه »
27
دریافت کرایه بیشتر از نرخ توسط تاکسی‌ها غیرقانونی است
چکیده: با توجه به اینکه هنوز قیمت جدید کرایه‌های تاکسی اعلام نشده، هرگونه دریافت کرایه بیشتر از سوی تاکسی‌ها کاملا غیرقانونی و با متخلفان برخورد می‌شود.  ادامه »
18
مناسب سازی فضای داخلی ترمینال مسافربری شهر اراک جهت معلولین و سالمندان
چکیده: حجت اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک از ایجاد یک چشمه سرویس بهداشتی و نمازخانه جهت تکریم حقوق سالمندان و معلولین در ترمینال مرکزی اراک خبر داد ؛ ادامه »
18
اعلام ساعت کاری اتوبوسهای شهری سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در شش ماهه اول اول
چکیده: طبق ساعت رسمی کشور فعالیت کلیه خطوط  ناوگان اتوبوسرانی اراک از ساعت 5:45 دقیقه صبح لغایت 21 شب اعلام می گردد  ادامه »
25
برگزاری نشست هم اندیشی نماینده شرکت عقاب افشان با سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در راستای بهبود خدمات پس از فروش به اتوبوسهای شهری اراک
چکیده: برگزاری نشست هم اندیشی نماینده شرکت عقاب افشان با سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در راستای بهبود خدمات پس از فروش به اتوبوسهای شهری اراک به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک عصر روز شنبه 25 اسفند ماه جلسه هماهنگی خدمات پس از فروش شرکت عقاب افشان با حضور حجت اله مرادی سرپرست سازمان ، نوروزی نما... ادامه »
25
جلسه هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی اراک ، با نمایندگان شرکت ( داکسی مشهد ) برگزار شد ؛
چکیده: حجت اله مرادی سرپرست سازمان: هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی، اولین ضرورت و اهمیت برای ایجاد یک شهربه روز و پیشرفته است، شهری قابل زیستن است که شهروندان زندگی بهتری را در آن با توجه به اصلاح و پیشرفت زیرساخت های شهری داشته باشند ؛ به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک ، طی روز شنبه 25 اسفند ماه با توجه به هماهنگی د... ادامه »
24
خدمات رسانی به ۲۵ هزار شهروند در پنج شنبه آخر سال ، توسط ۵۰ دستگاه اتوبوس ناوگان سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک
چکیده: اتوبوس های پیش بینی شده برای سرویس دهی به زوار از ساعت ۱۲ ظهر لغایت ۱۹ از مسیر میدان شورا و میدان سرداران به سمت آرامستان تعداد ۲۵ هزار نفر از شهروندان را جابجا نمودند. ادامه »
22
 استقراراتوبوسهای سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در میدانهای شورا و سرداران در راستای خدمات رسانی به زوار اهل قبور در پنج شنبه آخر سال
چکیده: 50 دستگاه اتوبوس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک ، با جانمایی مسیر های میدان سرداران و میدان شورا به سمت آرامستان به زوار اهل قبور در پنج شنبه آخر سال خدمات رسانی خواهند نمود. ادامه »
21
 کارگاه آموزشی ایمنی و امداد و نجات ویژه رانندگان اتوبوس بیرون شهری شهراراک در محل پایانه مرکزی برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک ، حجت اله مرادی سرپرست سازمان  اظهار کرد: بر اساس تفاهم انجام شده میان سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک و سازمان حمل و نقل جاده ای استان مرکزی ، دوره آموزشی- مهارتی امداد نجات و قواعد راهنمایی رانندگی با حضور سرهنگ کرزبر فرمانده پلیس راه اراک - قم و دکتر نظری... ادامه »
21
جلسه پیگیری استاندارد سازی جایگاه cng اتوبوسرانی اراک برگزار شد
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک , صبح روز سه شنبه ۲۱ اسفندماه سال جاری ، جلسه بررسی مشکلات و چالش های جایگاه CNG توقفگاه اتوبوسرانی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک با حضور حجت اله مرادی ریاست سازمان ، کارشناس سازمان، قاسمی ریاست شرکت کوشان گاز ، به منظور هماهنگی و هم افزایی فی ما بین شرکت ... ادامه »
20
آمادگي ناوگان اتوبوسراني براي ارائه خدمت در پنج شنبه آخر سال
چکیده: سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارک از برنامه ريزي ويژه اين سازمان به مناسبت پنجشنبه آخر سال و ايام نوروز خبر داد. ۵۰ دستگاه اتوبوس به طور ویژه به شهروندان در طول مسیر میدان شورا به آرامستان در پنج شنبه آخر سال به زوار اهل قبور خدمات دهی خواهند نمود. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک ، مرادی ... ادامه »
26
عملکرد مثبت ناوگان حمل و نقل عمومی شهر اراک در برف اخیر
چکیده: حضور پررنگ و فعال تاكسيداران با وجود تمام مخاطرات در سطح شهر . ادامه »
12
برگزاری مانور بزرگ ناوگان تاکسیرانی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک اراک به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر ؛
چکیده: حجت اله مرادی سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري اراك ضمن تبريك دهه مبارك فجر ، هدف از برگزاری این مانور را این چنین تشریح کرد : این مانور با هدف گراميداشت سالروز بازگشت پيروزمندانه و شکوهمند حضرت امام خمینی (ره) در 12 بهمن ماه به میهن عزیزمان ایران و همچنین حمایت از ارزش ها و  آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تج... ادامه »
11
عملكرد دی ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: تعداد 19 دستگاه انواع تاکسی فرسوده  تا مدل 1385 اسقاط و از ناوگان تاکسیرانی خارج و بجای آن ها 19 دستگاه تاکسی پژو GLX و سمند EF7 صفر کیلومتر جایگزین گردید. ادامه »
09
فعاليت صادقانه و مجدانه ناوگان تاكسيراني شهرداري اراك با شروع بارش برف ؛
چکیده: حضور مستمر رانندگان زحمتكش تاكسي در روز هاي سرد و برفي زمستان . ادامه »
19
مشکل ضمانت متقاضیان تبدیل به احسن تاکسیهای فرسوده حل شد ؛
چکیده: سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ضامن کلیه مالکین تاکسی های فرسوده که ضامن ندارند می شود . ادامه »
13
عملكرد آذر ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: یکی از مهم ترین اقدامات صورت پذیرفته در آذر ماه سال جاری برگزاری همایش روز حمل و نقل و راننده بود که در این مراسم افتتاح و بهره برداری از ورود بیش از 200 دستگاه تاکسی نوسازی شده به ناوگان تاکسیرانی و همچنین تابلوهای تبلیغاتی بعمل آمد . ادامه »
05
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر اراک از سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: اعضای شورای اسلامی شهر اراک از کلیه واحد های اداری و بازرسی سازمان تاکسیرانی بازدید بعمل آوردند . ادامه »
28
افتتاح و بهره برداری از ورود بیش از 200 دستگاه تاکسی نوسازی شده به ناوگان تاکسیرانی همزمان با همایش 26 آذر ،‌ روز ملی حمل و نقل و راننده؛
چکیده: تقدیر و تشکر از رانندگان نمونه تاکسی به پاس ارج نهادن به زحمات بی شائبه این قشر زحمتکش . ادامه »
17
ارائه تخفیف تا 60 درصد تعرفه معاینه فنی به تاکسیداران اراک ؛
چکیده: این تخفیف ها صرفاً برای تاکسیدارانی می باشد که صرفاً معاینه فنی خود را از مرکز معانه فنی شهرداری اراک اخذ نمایند و مراحل بعد نیز به این مرکز مراجعه نمایند در غیر این صورت ارائه تخفیف صورت نمی پذیرد . ادامه »
14
با مصوبه هیئت دولت مشکل چک برگشتی متقاضیان تبدیل به احسن تاکسی فرسوده مرتفع گردید ؛
چکیده: برابر بند 2 مصویه هیئت دولت مشکل داشتن چک برگشتی و بدهی اقساط معوق برای رانندگان تاکسی متقاضی تبدیل به احسن تاکسی فرسوده تا پایان سال جاری مرتفع و بانک ها موظف گردیدند که با متقاضیان همکاری لازم را بعمل آورند . ادامه »
07
عملكرد آبان ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: تعداد 29 دستگاه انواع تاکسی فرسوده  تا مدل 1385 اسقاط و از ناوگان تاکسیرانی خارج و بجای آن ها 29 دستگاه تاکسی پژو GLX و سمند EF7 صفر کیلومتر جایگزین گردیدند . ادامه »
03
برگزاری اولین جلسه ستاد زمستانه سازمان تاکسیرانی ؛
چکیده: به کلیه رانندگان تاکسی طی ارسال پیامک و شفاهاً ابلاغ گردد از بدو صبح تا پاسی از شب باید حضور کامل در خطوط مربوطه داشته باشند و همچنین ایشان موظفند سیستم گرمایشی خودروی خود را حتماً بازدید نمایند تا از صحت آن مطمئن باشند و لوازم ایمنی مانند زنجیر چرخ نیز همراه داشته باشند تا مسافرین محترم مشکلی برایشان پیش نیاید . ادامه »
09
عملكرد مهر ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: در مهر ماه سال جاری تعداد 42 دستگاه تاکسی فرسوده اسقاط و از ناوگان تاکسیرانی خارج و بجای آن ها 42 دستگاه تاکسی پژو GLX و سمند EF7 صفر کیلومتر جایگزین گردید . ادامه »
04
راه اندازی شبکه تلگرام خرید و فروش تاکسی به نشانی https//telegram.me/taxiforoshi¬_bot ؛
چکیده: پس از این که با استقبال متقاضیان از راه اندازی واحد خرید و فروش و نقل و انتقالات در این سازمان مواجه شدیم سعی بر آن شد تا اطلاع رسانی از طریق شبکه های مجازی نیز صورت پذیرد که در نهایت شبکه تلگرام خرید و فروش تاکسی به نشانی   https//telegram.me/taxiforoshi­_bot طراحی و راه اندازی شد . ادامه »
01
حضور تیم فوتسال رانندگان تاکسی سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در مسابقات کارگری شهرستان اراک؛
چکیده: پس از قرعه کشی مسابقات ، تیم رانندگان تاکسی شهر اراک با تیم های هپکو، آلومینیوم و لجور همگروه شد که پس از انجام سه بازی این تیم توانست با یک بازی مساوی مقابل تیم هپکو و یک برد مقابل تیم لجور و یک شکست مقابل تیم آلومینیوم ، به کسب 4 امتیاز به مرحله بعد صعود نماید . ادامه »
25
برگزاری دومین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار HSE سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: مواردی که در این کمیته مطرح و مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت مصوب می شود در پیشبرد اهداف سازمان و مجموعه تحت پوشش آن ، مثبت می باشد . ادامه »
08
عملكرد شهریور ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: در شهریور ماه سال جاری تعداد 39 دستگاه تاکسی فرسوده اسقاط و از ناوگان تاکسیرانی خارج و بجای آن ها 39 دستگاه تاکسی پژو GLX و سمند EF7 صفر کیلومتر جایگزین گردید . ادامه »
03
ايجاد گشت سرويس مدارس توسط سازمان تاكسيراني شهرداري اراك برای سال تحصیلی 96-95 ؛
چکیده: انجام گشت هاي سرویس مدارس از کلیه مدارس سطح شهر اراك در دستور كار سازمان تاكسيرانی قرار گرفت . ادامه »
27
برگزاری اولین جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار HSE سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: تشکیل واحد HSE در شهرداری اراک و به تبع آن تشکیل کمیته مزبور در سازمان های تابعه یکی از اقدامات مهم در شهرداری اراک می باشد که هدف اصلی آن تأمین و حفظ سلامت و بهداشت کارکنان می باشد . ادامه »
14
عملكرد مرداد ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: آغاز ورود خودرو های پژو و سمند صفر کیلومتر از طریق تبدیل به احسن تاکسی های فرسوده به ناوگان تاکسیرانی . ادامه »
10
ایجاد خط جدید تاکسی منطقه پامچال و شقایق کوی صنعتی ؛
چکیده: خط جدید تاکسیرانی با مبدأ کوچه آموزش و پرورش و مقصد منطقه پامچال و شقایق کوی صنعتی با اختصاص 35 دستگاه تاکسی به بهره برداری رسید. ادامه »
02
افزايش نرخ كرايه تاكسي در شهر اراك پس از گذشت 5 ماه ؛
چکیده: نرخ كرايه تاكسي در سال 1395 ، 15 درصد افزايش يافت . ادامه »
01
برگزاری آزمون شهرشناسی ویژه رانندگان و متقاضیان فعالیت در ناوگان تاکسیرانی اراک ؛
چکیده: متقاضیان در بدو ورود به ناوگان تاکسیرانی جهت انجام هر گونه مراحل تشکیل پرونده باید در آزمون فوق شرکت و پس از کسب نمره قبولی ، مجاز به تشکیل پرونده خواهند بود . ادامه »
28
کلیه رانندگان متقاضی سرویس مدارس باید در سایت www.Sepand.Taxirani.org ثبت نام نمایند ؛
چکیده: رانندگان پس از ثبت نام در سایت فوق الذکر و انجام مراحل کاری لازم در سازمان ، از ابتدای شهریور ماه می توانند معرفی نامه خود را دریافت نمایند. ادامه »
26
راننده تاكسي شهر اراك كيف پول حاوی 90 میلیون ريال پول نقد را به صاحبش بازگرداند ؛
چکیده: از آقای ابوالقاسم عبدلی با اهدای لوح تقدیر به امضاء شهردار محترم اراک جناب مهندس عباسی و هدیه ای ناقابل تقدیر و تشکر بعمل آمد . ادامه »
19
برگزاری اولین جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی و گسترش عفاف و حجاب سازمان تاکسیرانی ؛
چکیده: این سازمان آمادگی دارد در راستای ارتقاء و بهبود فرهنگ حجاب و عفاف و صیانت از حقوق شهروندی ، کلیه مصوباتی که از سوی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف در شهرداری اراک جهت اجرایی شدن به این سازمان ارسال گردد را پس از بررسی راه کار های اجرایی در کمیته سازمانی سریعاً اجرایی نماید . ادامه »
12
عملكرد تیر ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: آغاز ثبت نام تبدیل به احسن تاکسی های فرسوده مدل 85 . ادامه »
02
آغاز مسابقات لیگ فوتسال تاکسیرانان شهر اراک برای پنجمین سال پیاپی ؛
چکیده: این سازمان در سنوات گذشته چهار دوره مسابقات فوتسال در بین تاکسیداران شهر اراک برگزار نمود و در سال جاری با برنامه ریزی های صورت پذیرفته و با توجه به استقبالی که در سال گذشته در بین تاکسیداران از نحوه برگزاری مسابقات بصورت لیگی شد ، تصمیم بر آن شد که امسال نیز مسابقات را بصورت لیگ رفت و برگشتی در بین تاکسیرانان برگزار نمائیم که با انجام این امر مدت ... ادامه »
31
50 دستگاه تاکسی فرسوده در نوبت سقف زدن و اسقاط خودرو در یک هفته اخیر؛
چکیده: متأسفانه با وجود تمام پیگیری ها و مکاتبات  صورت پذیرفته توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ، تا کنون مراکز اسقاط موجود در سطح استان مرکزی فعال نگردیده و مالکین تاکسی های فرسوده مجبورند برای سقف زدن و اسقاط خودروی خود به مرکز اسقاط مستقر در شورآباد تهران و یا شهر همدان مراجعه نمایند ، علی رغم این که بیش از 70 درصد تاکسی های فرسوده شهر اراک غیر ... ادامه »
14
برگزاری کارگاه آموزشی مواد مخدر و معضلات آن ویژه رانندگان تاکسی کلان شهر اراک ؛
چکیده: کارگاه آموزشی با عنوان «مواد مخدر و معضلات آن» و با هماهنگی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک و با بهره مندی از اساتید باتجربه در محل فرهنگسرای شهر اراک و با حضور بالغ بر 200 راننده تاکسی شهر اراک برگزار گردید که در مجموع مطالب ارائه شده برای رانندگان تاکسی مفید و مثمر ثمر واقع شد . ادامه »
09
عملكرد خرداد ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: با توجه به نامه ارسالی از سوی وزارت محترم کشور مبنی بر جلوگیری از تردد تاکسی های فرسوده تا مدل 84 از ابتدای تیرماه و همچنین عدم صدور پروانه تاکسیرانی برای مالکین این تاکسی ها از کلیه تاکسیداران محترم تقاضامندیم هر چه سریع تر جهت پیگیری مراحل تبدیل به احسن تاکسی خود به سازمان تاکسیرانی مراجعه نمایند . ادامه »
23
کسب مقام نخست مسابقات دو ویژه کارکنان مجموعه شهرداری اراک توسط راننده تاکسی سازمان تاکسیرانی اراک ؛
چکیده: در این مسابقات که در رده های سنی مختلف برگزار گردید ، آقای رضا شمس از رانندگان زحمتکش و ورزشکار تاکسی تحت پوشش سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک موفق شد در رده سنی بالای 40 سال رتبه نخست را کسب کند . ادامه »
17
تاکسی های فرسوده منتظر جایگزینی و تبدیل به احسن به خودروهای صفر کیلومتر ؛
چکیده: امیدواریم کلیه افراد متقاضی ثبت نام شده در سایت فرسوده مراحل کاری خود را هر چه سریع تر انجام داده و ما بتوانیم با جایگزینی تاکسی های سمند و پژو GLX صفر کیلومتر کیفیت ناوگان تاکسیرانی را ارتقاء بخشیم . ادامه »
08
عملكرد اردیبهشت ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: گشت های بازرسی و نظارت این سازمان در کلیه نقاط شهر تردد دارند و در صورت مشاهده تاکسی غیر فعال و یا در صورت دریافت گزارش مردمی در این خصوص با مالک تاکسی برخورد خواهد شد . ادامه »
06
گشت مشترك سازمان تاكسيراني شهرداری اراک و سازمان تعزيرات حكومتي استان مرکزی ؛
چکیده: یک دستگاه خودروي گشت سازمان تاكسيراني به همراه بازرسين سازمان و قضات محترم سازمان تعزيرات حكومتي استان از صبح روز جاري از خطوط تاكسيراني به صورت مبدأ و مقصد گشت زني نمودند كه در اين گشت ها هزينه کرایه دريافتي از سوي راننده از مسافر سؤال مي شد كه خوشبختانه رانندگان تاكسي نرخ مصوب سال 94 را رعايت مي نمودند و هيچ گونه تخلفي مشاهده نشد . ادامه »
04
اولین نشست کاری مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک با فرمانده انتظامی استان مرکزی در سال جدید؛
چکیده:  فرماندهی انتظامی استان مرکزی همواره حامی رانندگان زحمتکش تاکسی می باشد و امیدواریم با همیت و جدیت سازمان تاکسیرانی و راهور استان مشکلات این قشر مرتفع گردد . ادامه »
28
حضور مستمر رانندگان زحمتكش تاكسي شهر اراک در روز هاي بارانی ؛
چکیده: تاكسيداراني كه در خطوط مربوطه بنا به دلایل غیر معقولی حاضر نشده و غیر فعال باشند به كميته انضباطي سازمان معرفي و برخورد قانوني بعمل خواهد آمد . ادامه »
21
بیلان عملكرد یکساله سال 1394 سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک اقدامات موثری در راستای ایجاد خدمات رفاهی برای رانندگان محترم و زحمتکش تاکسی به انجام رسانید که انجام توافق با شرکت آسان خرید ایرانیان به منظور استفاده رانندگان تاکسی از تسهیلات یکصد میلیون ریالی بدون سود بانکی و با کارمزد 4 درصد و صرفاً برای خرید اقلام و اجناس مورد نیاز ، انجام توافق با بانک مهر اقتصاد به منظور استفاد... ادامه »
15
خدمات رساني نوروزي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك در ايام نوروز 1395 ؛
چکیده: سازمان تاكسيراني در طرح استقبال از بهار 1395 اقدامات و برنامه ريزي هاي مثمر ثمری در راستای ميزباني هر چه بهتر و مطلوب تر از مسافرين محترم نوروزي به انجام رساند كه اين مهم فقط و فقط با همت و تلاش شبانه روزي رانندگان زحمتكش تاکسی و پرسنل خدوم سازمان محقق گرديد . ادامه »
24
طرح استقبال از بهار 95 سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک؛
چکیده: با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال جدید ، به منظور رفاه حال مسافرین محترم نوروزی که میهمان شهرمان می باشند و یا از این مسیر تردد می نمایند و همچنین شهروندان عزیز اراکی تمهیدات لازم اتخاذ گردید که به همین منظور طرح استقبال از بهار به اجرا درخواهد آمد . ادامه »
17
راننده تاكسي شهر اراك كيف پول حاوی طلا و پول نقد به ارزش بیش از 130 میلیون ريال را به صاحبش بازگرداند ؛
چکیده: آقاي مجتبی مختاری از رانندگان تاکسی فعال در شبکه تاکسی بیسیم 133 تحت پوشش اين سازمان پس از پیاده کردن مسافر خود در مقصد و مراجعه به ایستگاه ، متوجه كيف زنانه در صندلی عقب تاکسی می شود که پس از بررسی محتویات داخل کیف به منظور دریافت نشانی و یا شماره تماسی از صاحب آن متوجه وجود چندین قطعه طلا شامل زنجیر و پلاک ،‌گوشواره و گردنبند و مقداری پول نق... ادامه »
15
تردد تاکسی های فرسوده تا مدل 84 مشروط به تأییدیه ثبت نام سایت فرسوده می باشد ؛
چکیده: به کلیه بازرسین و مسئولین خطوط تاکسیرانی ابلاغ و تأکید گردیده که از تردد تاکسی های فرسوده ای که در سایت ثبت نام نکرده و برگ تردد و برچسب مربوطه را ندارند ،‌ ممانعت بعمل آورند . ادامه »
06
عملکرد سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک  در بهمن ماه سال جاری ؛
چکیده: ثبت نام بیش از 400 دستگاه تاکسی فرسوده در سایت نوسازی کشور در بهمن ماه ؛ ادامه »
21
با حضور مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید کشور57 دستگاه تاکسی سمند EF7 به ناوگان حمل و نقل عمومی اراک پیوست ؛
چکیده: با پیگیری‌های سازمان تاکسیرانی و صندوق کارآفرینی امید در بازه زمانی 3 ماهه، 57 دستگاه تاکسی سمند با شرایط ویژه اعطای تسهیلات وام 24 میلیونی 4 درصدی با هدف اشتغال‌زایی و مدنظر قراردادن آلودگی هوا و توسعه ناوگان تاکسیرانی شهر اراک به متقاضیان واجد شرایط واگذار گردید. ادامه »
19
برگزاري مراسم اختتاميه مسابقات فوتسال جام فجر سازمان تاكسيراني اراک با شعار "راننده تاکسی ، سفیر فرهنگی شهر" با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر اراك و معاون خدمات شهری و مدیران شهرداری اراک ؛
چکیده: امسال 14 تيم از بين رانندگان تاكسي خطوط جهت شركت در چهارمین دوره مسابقات فوتسال اعلام آمادگی نمودند که پس از انجام برنامه ریزی های لازم مسابقات آغاز شد كه در نهايت تيم هاي ولیعصر ،‌ كرهرود و معلم به عنوان تيم هاي اول تا سوم شناخته شدند ، و یک بازیکن نیز به عنوان بازیکن اخلاق در این دوره از مسابقات انتخاب شد. ادامه »
15
از تردد تاکسیهای فرسوده ای که در سایت نوسازی ثبت نام نکنند جلوگیری بعمل می آید ؛
چکیده: با توجه به هماهنگی های صورت پذیرفته مقرر گردید متقاضیانی که ثبت نام کرده اند تا زمان تحویل خودروی جدید با برگ تردد در سطح شهر تردد داشته باشند همچنین به بازرسین سازمان ابلاغ گردید از تردد تاکسی های فرسوده ای که بنا به هر دلیلی ثبت نام نکرده و برچسب ثبت نام در طرح را اخذ ننموده اند جلوگیری بعمل آورند . ادامه »
12
برگزاری مانور بزرگ ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: این مانور بزرگ با هدف پاسداشت و گرامیداشت سالروز بازگشت پيروزمندانه معمار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در 12 بهمن ماه به میهن اسلامی و همچنین حمایت از آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر عظیم الشأن ، برگزار گرديد. ادامه »
10
عملكرد دی ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: در آذر ماه تعداد 4 دستگاه تاکسی سمند EF7 به متقاضیان واجد شرایط واگذار و به ناوگان تاکسیرانی اضافه گردید ، همچنین تعداد 2 دستگاه خودروی پژو و سمند شخصی ساماندهی و در ناوگان تاکسی بیسیم 1828 مشغول به فعالیت شدند . ادامه »
05
آغاز ثبت نام طرح نوسازی تاکسی های فرسوده از 12 بهمن ماه سال جاری ؛
چکیده: پرداخت تسهیلات 20 میلیون تومانی به متقاضیان تبدیل به احسن تاکسیهای فرسوده . ادامه »
23
راننده تاكسي شهر اراك كيف پول به ارزش120 میلیون ريال را به صاحبش بازگرداند ؛
چکیده: از آقای علیرضا کرمی راننده تاکسی نمونه و امانتدار سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ، در جلسه شورای اداری شهرداری اراک و با حضور مدیر کل دادگستری استان مرکزی حاج آقا عبداله زاده با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای هر چند ناچیز توسط شهردار اراک آقای مهندس عباسی و مدیریت سازمان قدردانی بعمل آمد . ادامه »
09
عملكرد آذر ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: یکی از موثرترین اقدامات صورت پذیرفته در آذر ماه تجلیل از رانندگان نمونه در همایش روز حمل و نقل و راننده بود که در این مراسم از 10 نفر از رانندگان سخت کوش و فعال به عنوان رانندگان نمونه به پاس قدردانی از زحمات ایشان با اهدای لوح و هدیه ای تقدیر و تشکر بعمل آمد . ادامه »
30
برگزاری همایش 26 آذر ،‌ روز ملی حمل و نقل و راننده در فرهنگسرای شهر ؛
چکیده: تقدیر و تشکر از رانندگان نمونه تاکسی به پاس ارج نهادن به مقام شریف ایشان . ادامه »
18
حضور پررنگ تاکسیداران اراکی در سطح شهر با اولین بارش برف ؛
چکیده: همزمان با شروع بارش برف در ساعات اولیه صبح هماهنگی های لازم با نيرو هاي بازرسي و مسئولين خطوط تاکسیرانی مبنی بر حضور فعال كليه تاكسي هاي تحت پوشش علي الخصوص تاكسي هاي ون صورت پذیرفت و مقرر گردید رانندگان محترم این ناوگان جهت ارائه ی خدمات هر چه بهتر و مطلوب تر و به موقع به شهروندان عزیز در ساعات اوليه صبح در خطوط مربوطه حضور یابند . ادامه »
15
تشکیل اولین جلسه ستاد زمستانه سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: در این جلسه مقرر گردید کلیه بازرسین سازمان و مسئولین خطوط و نمایندگان تاکسیداران به رانندگان زحمتکش تاکسی اعلام نمایند تا تاکسی های خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل زنجیر چرخ ،‌ کپسول آتش نشانی و ملزومات دیگر مجهز نمایند و از همه مهم تر این که خودرو را به مراکز معاینه فنی برده و برگه معاینه فنی دریافت نمایند و ساعات حضور خود در ایستگاه های مربو... ادامه »
08
عملكرد آبان ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: از مهم ترين اقدامات صورت پذيرفته در آبان ماه ادامه روند واگذاری تاکسی های سمند EF7 صفر کیلومتر به متقاضیان واجد الشرایط بود که در همین راستا تعداد 15 دستگاه تاکسی وارد ناوگان حمل و نقل درونشهری اراک شدند که این تعداد تاکسی در برخی خطوط و تاکسی های بیسیم 133 و 1828 ساماندهی شدند . ادامه »
26
برگزاری لیگ فوتسال تاکسیرانان اراکی ؛
چکیده: 10 تیم از بین خطوط تاکسیرانی جهت شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردند که این مسابقات در حال حاضر در حال برگزاری می باشد ؛ که در نهایت امیدواریم مراسم اختتامیه و تقدیر از تیم های برتر را طی برنامه ریزی های صورت پذیرفته در دهه مبارک فجر به انجام برسانیم . ادامه »
21
با حمایت های بی دریغ شهردار محترم اراک از رانندگان زحمتکش تاکسی صورت پذیرفت ؛
چکیده: اختصاص یک سانس سالن فوتسال شهرداری اراک به رانندگان زحمتکش تاکسی شهر اراک . ادامه »
12
تقدیر و تشکر از راننده تاکسی نمونه فعال در خط کوی صنعتی ؛
چکیده: از آقای اصغر کریمی سنجانی تاکسیران نمونه فعال در خط کوی صنعتی که از نظر رعایت قوانین ترافیکی و اخلاق فردی از نظر سازمان تاکسیرانی و مهم تر از همه از نظر شهروندان محترم نمونه شناخته شده است ، با اهدای لوح با امضاء شهردار محترم اراک که همواره حامی رانندگان زحمت کش تاکسی می باشند و ایشان را از خدوم ترین اقشار جامعه می داند و هدیه ای ناقابل تقدیر و تشک... ادامه »
09
عملكرد مهر ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: يكي از مهم ترين اقدامات صورت پذيرفته در مهر ماه واگذاری 9 دستگاه تاکسی سمند EF7 به متقاضیان واجد الشرایط بود که پس از ورود به ناوگان حمل و نقل درونشهری تاکسیرانی اراک ، این تعداد تاکسی به منظور رفاه حال شهروندان محترم به ناوگان تاکسی بیسیم 1828 اضافه شدند . ادامه »
03
آغاز نصب کارت شناسایی رانندگان تاکسی بروی تاکسی های شهر اراک ؛
چکیده: به منظور رفاه شهروندان محترم و تأمین بیشتر امنیت ایشان ،‌ کلیه تاکسیهای شهر اراک مجهز به کارت شناسایی رانندگی می شوند . ادامه »
15
انجام گشت مشترک سرويس مدارس با حضور نمایندگان فرمانداری ،‌ آموزش و پرورش ،‌ راهور و سازمان تاکسیرانی؛
چکیده: به منظور دقت و نظارت بیشتر بر حسن اجرای سرویس مدارس شهر اراک گشت بازرسی سرویس مدارس با حضور نمایندگانی از فرمانداری، ‌آموزش و پرورش ،‌ راهور و سازمان تاکسیرانی صورت پذیرفت . ادامه »
12
عملكرد شهریور ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: يكي از مهم ترين اقدامات صورت پذيرفته در شهریور ماه آغاز ثبت نام از متقاضیان جدید ارائه سرویس مدارس بود که این اقدام تا پایان مهر ماه همچنان ادامه خواهد داشت و ما اميدواريم با تأیید صلاحیت این افراد و صدور پروانه کار برای ایشان بتوانیم گام مؤثری در راستای آسایش و آرامش خانواده های محترم دانش آموزان برداریم . ادامه »
08
ساماندهی بیش از 700 دستگاه انواع تاکسی و تاکسی موقت جهت ارائه سرویس مدارس به دانش آموزان شهر اراک توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: با توجه به اعلام رضایتمندی حداکثری خانواده های محترم دانش آموزان شهر اراک از نحوه ارائه خدمات تاکسیداران و خودرو های شخصی ساماندهی شده توسط سازمان تاکسیرانی شهر اراک و همچنین دستورالعمل های صادره از سوی دولت خدمتگزار که شهرداری و به تبع آن سازمان تاکسیرانی را متولی اصلی تأمین خودرو سرویس مدارس می داند امسال نیز همانند سنوات گذشته این سازمان موضوع ف... ادامه »
01
آغاز گشت بازرسی و نظارت بر خودروهای سرویس مدارس توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: با توجه به این که سرویس مدارس از اهمیت بسیار بالایی نزد مسئولین کشوری و به تبع آن استانی و از آن مهم تر خانواده های محترم دانش آموزان برخوردار است ، امسال نیز گشت سرویس مدارس با قوت بیشتر در دستور کار این سازمان قرار گرفت . ادامه »
30
برگزاری کارگاه آموزشی ویژه رانندگان سرویس مدارس تحت نظارت سازمان تاکسیرانی کلان شهر اراک؛
چکیده: این کارگاه آموزشی با هماهنگی معاونت محترم راهور استان مرکزی و با بهره مندی از کارشناسان باتجربه در خصوص قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در محل سال همایش پلیس راهور استان و با حضور رانندگان سرویس مدارس برگزار گردید که در مجموع مطالب ارائه شده برای ایشان مفید و مثمر ثمر واقع شد . ادامه »
26
راه اندازی و بهره برداری از خط ویژه تاکسی خیابان شهید بهشتی (ره) ؛
چکیده: با توجه به این که تاکسی های خطوط کرهرود،‌ کوی رضوی ،‌ سنجان ،‌ شهرک نبئی ،‌ کوی رودکی ،‌ شهدای صفری و ترمینال غدیر که بیش از 600 دستگاه تاکسی می باشد و محل ترددشان از خیابان شهید بهشتی (ره) می باشد و با در نظر گرفتن تردد بیش از حد خودروهای شخصی  از این مسیر  و به تبع آن ایجاد ترافیک بسیار سنگین که باعث ایجاد خلل د... ادامه »
22
به منظور رفاه بیشتر شهروندان محترم و رسیدگی آسان تر به شکایات و انتقادات ایشان ، توسط سازمان تاکسیرانی صورت پذیرفت ؛
چکیده: درج شماره پیامکی 10007993 سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک بروی قسمت عقب کلیه تاکسی های تحت پوشش. ادامه »
17
افتتاح و بهره برداری از شرکت حمل و نقل دانش آموزی کالسکه سبز اطمینان تحت نظارت سازمان تاکسیرانی ؛
چکیده: این شرکت در کنار سازمان وظیفه اشتغال و بکارگیری خودروهای شخصی واجد شرایط را دارد که مالکین این خودرو ها پس از معرفی از سوی شرکت توسط سازمان تاکسیرانی تأیید صلاحیت شده و جهت انجام سرویس مدارس به آموزش و پرورش معرفی می گردند و همچنین اولیاء محترم دانش آموزان دیگر دغدغه فکری در این خصوص نخواهند داشت . ادامه »
12
گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی در مرداد ماه سال جاری ؛
چکیده: در این ماه تعداد 17 مورد شکایات مردمی که بعضاً‌ در مورد عدم رعایت نرخ مصوب کرایه تاکسی بود ، داشتیم که در محل سازمان شاکی و متشاکی احضار و جرائم انضباطی مربوطه برای ایشان صادر گردید ، همچنین تعداد 1 دستگاه تاکسی متخلف نیز به پارکینگ منتقل گردید . ادامه »
01
تحویل بیش از 50 شناسنامه و کارت ملی بجا مانده در تاکسی ها به اداره ثبت احوال شهر اراک ؛
چکیده: در چند ماهه اخیر بیش از 100 نوع مدرک شناسایی توسط شهروندان در تاکسی های تحت پوشش این سازمان بجا مانده که برخی از این مدارک به صاحبان عودت داده شد و در نهایت تعداد بیش از 20 شناسنامه و 30 کارت ملی جهت سیر مراحل قانونی بعدی به اداره کل ثبت احوال شهرستان اراک تحویل گردید . ادامه »
27
ایجاد خدمات رفاهی برای تاکسیداران زحمتکش شهر اراک ؛
چکیده: با توجه به این که یکی از رسالت های کاری سازمان تاکسیرانی ایجاد خدمات رفاهی برای ناوگان تحت پوشش و نظارت هر چه بهتر بر فعالیت این ناوگان از نظر کیفی و کمی می باشد لذا سازمان تاکسیرانی شهر اراک به منظور ارج نهادن به زحمات بی شائبه این عزیزان پیگیر ایجاد تسهیلات رفاهی خاص بوده که در این راستا اقداماتی را به انجام رسانیده است . ادامه »
12
گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی در تیر ماه سال جاری ؛
چکیده: در تیر ماه سال جاری تعداد 2 دستگاه تاکسی فرسوده تبدیل به احسن شدند که این روند با وجود تمام پیگیری های سازمان از مراجع ذی صلاح متأسفانه بسیار کند انجام می شود تا جایی که هم اکنون می توان گفت تبدیل به احسن تاکسی های فرسوده کاملا متوقف شده است ،‌ همچنین تعداد 2 دستگاه تاکسی سمند EF7 نیز در راستای توسعه ناوگان تاکسیرانی وارد این ناوگان شدند . ادامه »
10
ایجاد خط جدید تاکسی بیمارستان قدس ؛
چکیده: یکی از اهم وظایف سازمان تاکسیرانی ایجاد خطوط جدید برای شهروندان محترم در نقاط مختلف شهر می باشد که در مقابل بیمارستان قدس با توجه به وجود مسافربر های شخصی غیر مجاز و  به منظور تأمین بیشتر رفاه و ایجاد امنیت برای مسافرین محترم ، خط جدید تاکسیرانی با استقرار تاکسی بیسیم های 133 و 1828 راه اندازی و به بهره برداری رسید . ادامه »
04
برگزاری جلسات هماهنگی اجرای هر چه بهتر سرویس مدارس سال تحصیلی 95-94 ؛
چکیده: سازمان تاكسيراني شهرداری اراک بنا به درخواست آموزش و پرورش استان مركزي و همچنين اولياء محترم دانش آموزان و در راستاي آئين نامه اجرايي حمل و نقل دانش آموزان كه متولي اين امر را سازمان تاكسيراني دانسته است ،‌ خودرو هاي لازم را جهت اياب و ذهاب دانش آموزان از طریق تاکسی های تحت پوشش و خودرو های شخصی ساماندهی شده اختصاص مي دهد ، که امسال یک شرکت حم... ادامه »
18
کسب مقام دوم و سوم مسابقات دارت جام رمضان انتخابی شهرداریهای کلانشهر کشور توسط دو نفر از پرسنل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: نفرات دوم و سوم این مسابقات به ترتیب آقایان سید جمال میرصادقی و مسعود فارسی مدان از پرسنل شاغل در سازمان تاکسیرانی بودند که پس از شکست رقبای خود موفق به کسب این عناوین و اخذ جواز حضور در مسابقات دارت ویژه کلانشهر های کشور شدند . ادامه »
16
کمیسیون فنی سازمان تاکسیرانی ایجاد شد ؛
چکیده: این کمیسیون کلیه خطوط تاکسیرانی را در سه سطح یک تا سه طبقه بندی نموده است که تاکسی های نیمه فعال را که توسط واحد بازرسی سازمان گزارش شده است، خطوط ایشان را از سطح بالا به پایین تنزل داده و تغییر خط ایجاد می شود که با انجام این امر دیگر رانندگان فعال رضایت حداکثری خود را اعلام نموده اند . ادامه »
08
گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی در خرداد ماه سال 1394 ؛
چکیده: یکی از مهم ترین اقدامات سازمان تاکسیرانی در خرداد ماه سال جاری انجام گشت و بازرسی از تمامی محله های شهر اراک می باشد که هدف از این اقدام برخورد با تاکسی های غیر فعال می باشد که انجام این عمل با گشت های میدانی واحدهای بازرسی سازمان و همچنین تماس های دریافتی شهروندان صورت پذیرفت که در این گشت ها تاکسی های غیر فعال شناسایی شده تا تعیین تکلیف نهایی به ... ادامه »
04
تدابیر اتخاذ شده سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک به منظور استقبال از ماه مبارک رمضان ؛
چکیده: به منظور رفاه حال شهروندان محترم در ماه مبارك رمضان جلسه اي با حضور كليه نيرو هاي بازرسي و اداري سازمان براي حضور فعال و هر چه بهتر تاكسيداران در خطوط مربوطه در محل سازمان برگزار گرديد كه در ساعات افطار هيچ گونه خللي به سيستم حمل و نقل درونشهري وارد نگردد و بخواست خداوند متعال در این چند روزه هيچ مشكلي در اين خصوص بوجود نيامده است . ادامه »
27
آغاز طرح گشت بازرسی سازمان تاکسیرانی از تمامی کوچه و پس کوچه های شهر اراک به منظور برخورد با تاکسی های غیر فعال ؛
چکیده: گشت های بازرسی با جدیت هر چه بیشتر آغاز گردید و در طی چند روز اخیر ، تعداد 2 دستگاه تاکسی غیر فعال به پارکینگ انتقال یافت ، که در یک مورد از این تاکسی های غیر فعال که در یکی از کوچه های خیابان شهدای صفری پارک شده بود که علاوه بر قصور در ارائه خدمات رسانی به شهروندان باعث ایجاد مزاحمت ساکنین آن محله شده بود ، با تقدیر و تشکر کلیه ساکنین مواجه شدیم . ادامه »
20
ایجاد پایانه تاکسیرانی سرداران واقع در میدان سرداران ؛
چکیده: با توجه به اصلاح هندسی میدان سرداران توسط سازمان عمران شهرداری اراک ، پایانه تاکسیرانی سرداران احداث گردید و خطوط تاکسیرانی دانشگاه امیرکبیر ، تاکسی بیسیم 133 و 1828 و راهنمایی و رانندگی به این پایانه منتقل شدند . ادامه »
12
گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی در اردیبهشت ماه سال جاری ؛
چکیده: کی از مهم ترین اقدامات سازمان در اردیبهشت ماه سال جاری معرفی بیش از 80 متقاضی خرید تاکسی به بانک کارآفرینی امید جهت اخذ تسهیلات به مبلغ 25 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد برای خرید تاکسی سمند EF7 بود که با ورود این تعداد تاکسی به ناوگان درونشهری هم باعث اشتغالزایی جوانان محترم اراکی و هم ارتقاء کیفی ناوگان خواهیم شد. ادامه »
09
نصب برچسب نرخنامه مصوب کرایه تاکسی سال 1394 سازمان تاکسیرانی بروی شیشه جلوی کلیه تاکسیهای تحت پوشش؛
چکیده: به منظور رفاه حال شهروندان محترم نرخ مصوب کرایه تاکسی سال 1394 بصورت برچسب چاپ و بروی شیشه جلوی کلیه تاکسی های سطح شهر اراک نصب گردید . ادامه »
06
ایجاد خط جدید تاکسی جهاد دانشگاهی به بازار ؛
چکیده: نرخ این مسیر 800 تومان می باشد و دانشجویان محترم می توانند در صورت مشاهده تخلفی از سوی راننده تاکسی مراتب را از طریق شماره پیامکی 10007993 و یا شماره تماس 32774004 اعلام تا در اسرع وقت رسیدگی گردد . ادامه »
04
راه اندازی خط ویژه تاکسی خیابان امام خمینی (ره) ؛
چکیده: با توجه به تردد بیش از حد متعارف خودروهای شخصی و عمومی از مسیر خیابان امام خمینی (ره) از مقابل مسجد سید ها به طرف میدان شورا و ایجاد ترافیک بسیار سنگین در این مسیر که باعث ایجاد خلل در خدمات رسانی شایسته سازمان تاکسیرانی به شهروندان محترم گردید ، پیگیری ایجاد خط ویژه تاکسی در این مسیر در دستور کار سازمان قرار گرفت . ادامه »
02
افزایش نرخ كرايه تاكسي شهر اراك در سال 1394 ، به رانندگان ابلاغ گردید ؛
چکیده: نرخ های مصوب به وسیله بنر در ابتدای مناطق چهار گانه تاکسیرانی جهت اطلاع عموم نصب گردید . ادامه »
30
كسب مقام سوم در مسابقات قهرمانی كشتي پيشكسوتان کشور توسط راننده تاكسي سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: با حضور شهردار و اعضای محترم شورای اسلامی کلان شهر اراک از آقای احمد حاتمی تقدیر و تشکر بعمل آمد . ادامه »
23
بکارگیری خودروهای سمند شخصی سفید رنگ در ناوگان تاکسی بیسیم 1828 سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: متقاضیان فعالیت در ناوگان تاکسی بیسیم 1828 پس از تشکیل پرونده در سازمان تاکسیرانی به مراجع ذیصلاح جهت تعیین صلاحیت فردی معرفی می شوند که پس از اخذ تأییدیه نهایی از سوی اداره اماکن نیروی انتظامی پروانه کار برای ایشان صادر می گردد ، همچنین خودروی مورد استفاده در این ناوگان نیز به خاطر آسایش شهروندان باید سمند سفید رنگ دو گانه سوز بوده و زیر مدل سال 1... ادامه »
13
واگذاری تعداد محدودی تاکسی سمند EF7 با تسهیلات قرض الحسنه 250 میلیون ریالی ؛
چکیده: در سال جدید به منظور اشتغال زایی در بین جوانان شهر اراک ، رایزنی هایی با صندوق کارآفرینی امید (مهر امام رضا) به منظور ارائه تسهیلات و آن هم صرفاً بصورت قرض الحسنه و با کارمزد 4 درصد صورت پذیرفت که نهایتاً با همکاری و تعامل بسیار سازنده مدیریت محترم آن صندوق تفاهم نامه ای فی مابین هر دو ارگان امضاء شد و مقرر گردید به تعداد 80 نفر از متقاضیان واجد ال... ادامه »
05
تقدیر و تشکر از راننده تاکسی نمونه در محل دفتر مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: تقدیر و تشکر از راننده تاکسی نمونه ای که با برخورد و رفتار بسیار مناسب و پسندیده خود باعث جلب رضایت حداکثری مسافرین محترم خط کوی علوی گردید . ادامه »
01
مهلت ثبت نام از خودرو های وانت بار و کامیونت تمدید شد ؛
چکیده: از کلیه مالکین وانت بار و کامیونت جامانده از طرح فوق تقاضامندیم با عنایت به ذیق وقت اعلامی (بستم اردیبهشت ماه سال جاری) و امکان عدم تمدید مجدد این مهلت ، هر چه سریع تر جهت انجام تشکیل پرونده و ثبت نام در سایت مربوطه به سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک مراجعه نمایند . ادامه »
29
عملكرد یکساله 1393 سازمان تاكسيراني شهرداري اراك؛
چکیده: یکی از مهم ترین اقدامات سازمان تاکسیرانی در سال 1393 در کنار دیگر اقدامات افتتاح اولین مرکز تاکسی بیسیم خصوصی با شماره تماس 1828 (که این مرکز دومین مرکز تاکسی بیسیم شهر اراک بعد از تاکسی بیسیم 133 می باشد) بود که با انجام این مهم توانستیم علاوه بر اشتغال زایی خدمات شایسته تری را هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی به شهروندان محترم اراکی ارائه نمائیم . ادامه »
27
تشكيل جلسه بررسي راهکار های حل مشکل ترافیکی تاکسیداران در محل دفتر مدیریت سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: متأسفانه يكي از مهم ترین دغدغه هاي رانندگان تاکسی شاغل در حوزه حمل و نقل عمومی در شهر اراك مشكل ترافيك بسیار سنگین در بعضی از خیابان های مهم منتهی به مرکز شهر مي باشد كه علاوه بر اتلاف وقت تاکسیداران زحمتکش در ارائه خدمات مناسب به شهروندان باعث دو چندان شدن آلودگي هوا و افزايش زمان سفر هاي درون شهري و نيز مصرف سوخت مي گردد . ادامه »
25
انجام بازرسی ادواری مخازن CNG تاکسیهای تحت پوشش ناوگان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: با توجه به این که کلیه تاکسی های فعال در ناوگان تاکسیرانی شهر اراک دوگانه سوز و مجهز به سیستم CNG می باشند ، حضور این خودرو ها در خطوط مربوطه باید از نظر ایمنی و جلوگیری از بروز حوادث غیر مترقبه و ناگوار برای شهروندان محترم ، تست گردد . ادامه »
22
حضور رانندگان تاکسی و مسئولین سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در برنامه تلویزیونی چهار سوق همدلی شبکه آفتاب ؛
چکیده: امیدواریم حمایت های صدا و سیمای استان مرکزی از تاکسیدران زحمتکش شهر اراک در راستای اشاعه فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و عدم استفاده از خودرو های مسافربر شخصی غیر مجاز در جامعه و بین خانواده های محترم در سال جدید کما فی السابق ادامه دار باشد و بتوانیم گوشه ای از زحمات بی شائبه رانندگان زحمتکش تاکسی را جبران نمائیم . ادامه »
16
خدمات رساني نوروزي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك در ايام نوروز 94؛
چکیده: اميدواريم در سال 94 و بهار فاطمی که از سوی مقام معظم رهبری به سال "دولت و ملت ،همدلی و همزبانی" نامگذاری شده است بتوانيم اقدامات مؤثري همچون سال گذشته براي قشر زحمتکش تاکسیران در جهت بهبود و ارتقاء سطح معيشتي ایشان به انجام برسانيم . ادامه »
26
طرح استقبال از بهار 1394 سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک؛
چکیده: با توجه به فرا رسیدن نوروز 94 و آغاز سال جدید ، جهت مسافرین محترم نوروزی و شهروندان گرامی طرح استقبال از بهار به اجرا درخواهد. ادامه »
17
تعمیر ، مرمت و رنگ آمیزی کیوسک های بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی مستقر در سطح شهر به مناسبت فرا رسیدن بهار و آغاز سال جدید ؛
چکیده: سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک تعداد 5 عدد کیوسک در نقاط مختلف شهر من جمله ترمینال مسافربری ، پایانه تاکسیرانی محسنی، پایانه تاکسیرانی امیر کبیر ، ابتدای خیابان حصار و خیابان امام خمینی (ره) روبروی دبیرستان امام علی (ع) مستقر نموده است که از اواخر بهمن ماه تعمیر و رنگ آمیزی این تعداد کیوسک آغاز و در هفته جاری به اتمام رسید. ادامه »
12
حذف سهمیه سوخت خودرو های وانت بار و کامیونتی که تا کنون تحت نظارت سازمان تاکسیرانی ساماندهی نشده اند ؛
چکیده: از زمان آغاز ساماندهی ناوگان بار درونشهری و حومه توسط این سازمان تا کنون بیش از 1500 نفر از مالکین وانت بار ها و کامیونت ها تحت نظارت سازمان ساماندهی شده و پروانه فعالیت اخذ نموده اند و فعالیت و سوخت سهمیه ای آن ها در سایت www.navganbari.ir  از طریق این سازمان تأیید شده است . ادامه »
06
گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی در بهمن ماه سال جاری ؛
چکیده: سازمان تاکسیرانی در بهمن ماه اقدامات متنوعی را به انجام رساند من جمله مانور بزرگ تاکسیرانی در 12 بهمن ماه به مناسبت ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی با حضور بیش از 100 دستگاه تاکسی ، و برگزاری مسابقات فوتسال جام فجر بین رانندگان زحمتکش تاکسی با حضور بیش از 14 تیم منتخب از رانندگان تاکسی که در نهایت به تیم های برتر و اخلاق با حضور اعضای محتر... ادامه »
04
احداث بایگانی ریلی جهت پرونده های رانندگان تاکسی سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: به منظور تکریم ارباب رجوع و رفع عیوب بایگانی سنتی ، با مساعدت های جناب آقای مهندس عباسی شهردار محترم اراک احداث بایگانی ریلی در دستور کار سازمان قرار گرفت که با پیگیری های مستمر سریعاً انجام این امر محقق و فایل های فلزی قدیمی از سیستم اداری حذف گردید . ادامه »
23
چاپ و نصب 2000 قطعه پوستر حضرت محمد رسول الله بروی تاکسی های شهر اراک به منظور اعلام انزجار از اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) ؛
چکیده: سازمان تاکسیرانی در برائت از دشمنان از دین مبین اسلام و پیامبر عظیم الشأن که خاتم پیامبران الهی از سوی خداوند متعال است اقدام به چاپ 2000 قطعه پوستر با مضمون ما عاشق محمدیم کرد که این پوستر ها بروی کلیه تاکسی های سطح شهر اراک نصب گردید . ادامه »
18
کسب مقام سوم تیم فوتسال سازمان تاکسیرانی در سری مسابقات فوتسال جام فجر شهرداری اراک ؛
چکیده: تیم فوتسال سازمان در مرحله یک چهارم نهایی مقابل تیم معاونت برنامه ریزی شهرداری به میدان رفت که توانست این تیم را با نتیجه 3 بر صفر مغلوب کند و به مرحله نیمه نهایی صعود پیدا کند که در این مرحله به مصاف تیم خدمات موتوری شهرداری رفت که متأسفانه این بازی را واگذار کرد و روز گذشته برای کسب مقام سومی با تیم فوتسال شهرداری الف مسابقه داشت که توانست این تی... ادامه »
18
برگزاري مراسم اختتاميه سومین دوره مسابقات فوتسال سازمان تاكسيراني شهرداری اراک با حضور شهردار و اعضاي شوراي اسلامي کلان شهر اراك ؛
چکیده: با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اراک و معاونين و مديران شهرداري به تيم هاي اول تا سوم و همچنين تيم اخلاق جوايز ارزنده اي اهدا گرديد . ادامه »
15
افتتاح مرکز تاکسی بیسیم خصوصی 1828 سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک به مناسبت دهه مبارک فجر ؛
چکیده: در سومین روز دهه مبارک فجر با حضور مهندس عباسی شهردار اراک ، کیومرث محمودی رئیس شورای اسلامی شهر اراک و دیگر اعضای شورای شهر و معاونین و مدیران شهرداری اراک مرکز تاکسی بیسیم خصوصی 1828 در شهر اراک افتتاح و به بهره برداری رسید. ادامه »
13
انجام مانور بزرگ ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر؛
چکیده: در این مانور تعداد کثیری از تاکسی های شهر اراک بصورت نمادین رأس ساعت 9:33 صبح روز 12 بهمن ماه همزمان با سالروز ورود رهبر كبير انقلاب از مقابل ساختمان سابق شورای اسلامی شهر اراک به سمت میدان شهدا و از آن جا به سمت میدان شریعتی حرکت كردند . ادامه »
08
گزارش عملکرد سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک در دی ماه سال جاری؛
چکیده: در دی ماه سال جاری تعداد 53 مورد صدور پروانه تاکسیرانی ، تعداد 42 مورد تشکیل پرونده خرید و نقل و انتقال تاکسی ، تعداد 61 مورد تعویض کارنامه تاکسی ، تعداد 18 مورد صدور کارنامه کمکی تاکسیرانی و 32 مورد تشکیل پرونده ساماندهی وانت بارها و کامیونت ها انجام گردید . ادامه »
04
برگزاری سومین دوره مسابقات فوتسال جام فجر با شعار " راننده تاکسی ، سفیر آرامش و امنیت اجتماعی " بین رانندگان زحمتکش تاکسی ، توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: زمان برگزاری این دوره مسابقات از شنبه مورخ 4/11/93 مي باشد و مراسم اختتاميه نيز با توجه به برنامه هاي سازمان متعاقباً‌ اعلام خواهد شد . ادامه »
01
ورود 50 دستگاه تاکسی سمند EF7 به ناوگان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک به مناسبت روز هوای پاک ؛
چکیده: با ورود این تعداد تاکسی به ناوگان تاکسیرانی شهر اراک علاوه بر ارتقاء این ناوگان از نظر کمی و کیفی و همچنین ایجاد آسایش و رفاه شهروندان محترم ، موجبات کاهش آلودگی هوای شهر اراک نیز فراهم گردیده است و امیدواریم با حمایت های دولت محترم و خدمتگزار و دیگر مسئولین ذی ربط تبدیل به احسن دیگر تاکسی های فرسوده نیز ادامه داشته باشد تا بتوانیم با ناوگانی جوان ... ادامه »
28
تعداد 43 خط تاکسیرانی در نقاط مختلف شهر اراک فعال می باشند ؛
چکیده: یکی از وظایف اصلی سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در کنار دیگر خدمات ذاتی آن ، نیاز سنجی در خصوص ارائه خدمات حمل و نقل درونشهری به شهروندان محترم در نقاط مختلف شهر می باشد که این مقوله پس از بررسی های لازم و کارشناسی شده در راستای توسعه شهری ، خط تاکسی ایجاد می گردد . ادامه »
21
احداث و بهره برداري از كيوسك بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی در پایانه تاکسیرانی امیرکبیر ؛
چکیده: با توجه به این که برخی از خطوط تاکسیرانی در هسته مرکزی شهر بصورت پراکنده مستقر شده بودند و باعث سردرگمی در ارائه خدماتی مانند نظارت هر چه بهتر بازرسین به شهروندان شده بود ، النهایه پایانه مسافربری تاکسیرانی امیر کبیر واقع در خیابان امیرکبیر احداث گردید و خطوط تاکسیرانی شهرک شهید بهشتی فاز 1 و 2، کرهرود ، پایانه الغدیر ، میدان انقلاب ، شهدای صفری به... ادامه »
14
تقدیر و تشکر از رانندگان تاکسی نمونه به مناسبت آغاز هفته وحدت ؛
چکیده: از رانندگان تاکسی نمونه ترافیکی و رفتاری در محل دفتر مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک با اهداء لوح و هدیه ، تقدیر و تشکل بعمل آمد . ادامه »
09
عملكرد آذر ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: با توجه به این که بیش از 400 دستگاه تاکسی فرسوده در سایت نوسازی ثبت نام نموده اند سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک مجدانه پیگیر تبدیل به احسن این تاکسی ها می باشد تا بتوانیم با از رده خارج کردن تاکسی های فرسوده ، ناوگان تاکسیرانی را جوان تر و با کیفیت تر آماده خدمات رسانی هر چه بهتر به شهروندان محترم اراکی نمائیم و گامی مؤثر در راستای کاهش آلودگی هوای... ادامه »
26
انجام مانور بزرگ ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک به مناسبت روز حمل و نقل و رانندگان ؛
چکیده: رانندگان تاکسی شهر اراک با انجام این مانور مجدداً بر آمادگی خود جهت خدمت رسانی شایسته تأکید نموده و امیدواریم بتوانیم دوشادوش یکدیگر خدمات شایسته و بایسته ای را به شهروندان اراکی ارائه نموده و رضایت خداوند متعال را جلب نمائیم . ادامه »
25
تعریض و خط کشی ایستگاه تاکسی پایانه محسنی ؛
چکیده: پایانه محسنی یکی از شلوغ ترین پایانه های تاکسیرانی از نظر وجود تاکسی و مسافر در سطح شهر می باشد به طوری که این پایانه دارای 8 خط و بالغ بر 300 دستگاه انواع تاکسی سواری و ون می باشد . ادامه »
11
ایجاد خط جدید تاکسی آرامستان (باغ جنت) ؛
چکیده: یکی از مهم ترین خواسته های به حق شهروندان عزیز تأمین امنیت و رفاه در سفر های درون شهری می باشد که با توجه به وجود برخی مسافربر های شخصی که باعث ایجاد ناامنی برای ایشان در مسیر آرامستان شده بود ، بررسی های کارشناسی شده توسط سازمان صورت پذیرفت و نهایتاً خط جدید تاکسیرانی با مبدأ ابتدای خیابان محسنی و مقصد آرامستان یا باغ جنت و بالعکس راه اندازی و به ... ادامه »
08
رنگ آمیزی و خط کشی ایستگاه های تاکسی سطح شهر اراک ؛
چکیده: با توجه به این که چندین سال است از رنگ آمیزی ایستگاه های تاکسی سطح شهر اراک می گذرد و در طی این سنوات در اثر باررش باران و برف و همچنین تردد خودرو ها خط کشی این ایستگاه ها از بین رفته بود و باعث ورود مسافربر های شخصی به داخل ایستگاه تاکسی شده بود ، خط کشی مجدد در دستور کار سازمان قرار گرفت . ادامه »
01
راه اندازی مجدد خط تاکسی فرودگاه اراک ؛
چکیده: تعداد 20 دستگاه تاکسی به خط فرودگاه اراک اختصاص داده شده است و در روز هایی که فرودگاه پرواز داشته باشد در این مسیر فعال می باشند . ادامه »
24
عملکرد شش ماهه ناوگان تاکسی بیسیم 133 سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: تعداد تماس روزانه شهروندان با مرکز تاکسی بیسیم 133 بیش از 1200 مورد می باشد که این تماس ها در ماه به بیش از 37200 مورد می رسد که با در شش ماهه نخست سال 223200 مورد جابجایی و ارائه سرویس توسط این ناوگان به شهروندان محترم به انجام رسیده است. ادامه »
19
تقدیر و تشکر از رانندگان تاکسی نمونه ترافیکی ؛
چکیده: به منظور ارتقاء سطح فرهنگ ترافیک، از رانندگان تاکسی نمونه ترافیکی و رفتاری در محل دفتر مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک تقدیر و تشکل بعمل آمد . ادامه »
17
بیش از 400 راننده وانت بار و کامیونت تا کنون بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی شده اند ؛
چکیده: یکی از مهم ترین اقداماتی که پس از ساماندهی ناوگان بار برای رانندگان محترم و زحمتکش وانت بار و کامیونت صورت پذیرفت بحث بیمه تأمین اجتماعی جهت درمان و بازنشستگی ایشان بود که پس از پیگیری های مستمر این سازمان از مراجع ذی ربط نهایتاً این مهم میسور گردید که این عزیزان نیز همانند تاکسیرانان بیمه شدند . ادامه »
03
بازدید معاون خدمات شهری شهرداری سمنان به همراه مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی از سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: مهندس نجاریان معاون خدمات شهری شهرداری سمنان به همراه آقایان برزگر و دهرویه مدیران عامل سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی با حضور در دفتر مدیریت سازمان تاکسیرانی اراک در خصوص اقدامات مثبت این سازمان پیرامون مباحث هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی تحت پوشش ، نحوه کد بندی تاکسی ها و دیگر مسائل مرتبط به بحث و گفتگو پرداختند. ادامه »
30
حضور پررنگ تاکسیداران اراکی در خطوط با باریدن اولین باران پاییزی ؛
چکیده: جناب آقای مهندس عباسی شهردار محترم کلان شهر اراک طی پیامی از کلیه رانندگان محترم تاکسی به خاطر حضور فعال و پررنگ ایشان در خطوط مربوطه تشکر و قدردانی نمودند . ادامه »
26
واگذاری تاکسی سمند EF7 بصورت نقدی ؛
چکیده: رضا علینقی پور مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراك اعلام كرد : با توجه به هماهنگی های صورت پذیرفته با اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور و شرکت ایران خودرو در نظر داريم تعداد محدودی دستگاه تاکسی سمندEF7 را بصورت نقدی با قیمت تقریبی 28 میلیون تومان را واگذار نمایيم . لذا از متقاضیان واجد شرایط دعوت بعمل می آید با توجه به محدودیت زمانی ، هر چه سریع ت... ادامه »
07
برگزاری کلاس آموزشی مباحث ایمنی ترافیک ویژه رانندگان تاکسی کلان شهر اراک ؛
چکیده: این دوره آموزشی با عنوان «مباحث ایمنی ترافیک» با هماهنگی معاونت محترم حمل و نقل و ترافیک شهرداری اراک و با بهره مندی از اساتید باتجربه در حوزه حمل و نقل و ترافیک در محل فرهنگسرای شهر اراک و با حضور بالغ بر 300 راننده تاکسی برگزار گردید که در مجموع مطالب ارائه شده برای رانندگان تاکسی مفید و مثمر ثمر واقع شد . ادامه »
05
آغاز گشت بازرسی سرویس مدارس توسط سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: 2 اکیپ گشت خودرویی بازرسی به همراه 6 نفر نیروی بازرسی آماده گشت و بازرسی از مدارس سطح شهر اراک می باشند که در طی سال جاری ، روزانه این بازرسی از مدارس صورت خواهد پذیرفت . ادامه »
01
تاکسی های خط کوی شهید بهشتی فاز 1 و 2 کدبندی زوج و فرد شدند ؛
چکیده: مشکل تردد ساکنین کوی شهید بهشتی فاز 1 به مرکز شهر و بالعکس مرتفع گردید . ادامه »
29
بیش از 600 دستگاه انواع تاکسی در خدمت دانش آموزان شهرمان ؛
چکیده: به منظور تأمین امنیت بیشتر دانش آموزان عزیز و آسودگی خاطر اولیاء محترم ایشان و همچنین اتخاذ تدابیر لازم برای جلوگیری از وارد شدن خدشه به سیستم حمل و نقل درونشهری ، بیش از 600 دستگاه انواع تاکسی و تاکسی موقت پس از طی مراحل قانونی تعیین صلاحیت و بررسی مجدد پرونده پرسنلی رانندگان ، به ادارات آموزش و پرورش نواحی 1 و 2 برای انجام سرویس مدارس ، معرفی شدن... ادامه »
27
ایجاد خط جدید تاکسی راهنمایی و رانندگی به میدان شهداء ؛
چکیده: تأمین رفاه و امنیت شهروندان عزیز در سفر های درون شهری و همچنین ایجاد خطوط جدید تاکسیرانی بسته به نوع مسیر و وجود تاکسی از اولویت های کاری سازمان تاکسیرانی  می باشد . ادامه »
22
آغاز طرح گشت بازرسی سازمان تاکسیرانی از شرکت ها و کارخانه های سطح شهر اراک ؛
چکیده: از کلیه شهروندان محترم تقاضامندم در صورت مشاهده این گونه موارد مراتب را سریعاً از طریق سامانه پیام کوتاه 10007993 یا با مراجعه به سایت سازمان تاکسیرانی به نشانی www.araktaxi.ir  و یا شماره تماس گویا 32774004 اعلام نمایند تا در اسرع وقت اقدام لازم به عمل آید . ادامه »
08
عملكرد مرداد ماه سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: گشت های بازرسی سازمان تاکسیرانی در کلیه نقاط شهر تردد دارند و در صورت مشاهده تاکسی غیر فعال و یا در صورت دریافت گزارش مردمی در این خصوص با مالک تاکسی برخورد خواهد شد . ادامه »
06
دیدار مسئولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک به مناسبت روز کارمند ؛
چکیده: احمدی فرمانده حوزه مقاومت شهید بهشتی اراک ابراز داشت: در طول 2 سال اخیر شاهد تغییرات مثبت و خوبی در حوزه حمل و نقل و ترافیک علی الخصوص تاکسیرانی بوده ایم که این تغییرات چشمگیر باعث ایجاد رضایت حداکثری در بین شهروندان گردیده است و ما امیدواریم که این اقدامات در راستای ارتقای سطح کیفی و کمی حمل و نقل درونشهری که شایسته شهروندان محترم اراکی می باشد هم... ادامه »
01
ابراز گلایه مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک از روند تبدیل به احسن تاکسی های فرسوده ؛
چکیده: اکنون که پس از تقریباً 3 سال تبدیل به احسن تاکسی های فرسوده به تازگی در حال انجام است ، ستاد نوسازی کشور صرفاً خودروی سمند EF7 را برای جایگزینی اختصاص داده است که خرید این خودرو برای راننده تاکسی با احتساب 20 میلیون تومان تسهیلات اعطایی با سود 15 درصد و 5 میلیون تومان وام بلاعوض که در قبال سقف زدن تاکسی فرسوده توسط دولت پرداخت می گردد و مبلغ تقریبی... ادامه »
20
با همکاری اتحادیه تاکسیرانیهای شهری کشور و سازمان تاکسیرانی شهرداری کلان شهر اراک صورت پذیرفت ؛
چکیده: معرفی رانندگان تاکسی نمونه بصورت هفتگی . ادامه »
18
بزودی تاکسی سمند EF7 وارد ناوگان تاکسیرانی شهرداری اراک خواهد شد ؛
چکیده:  تاکسی های فرسوده از ناوگان سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک حذف و تاکسی سمند EF7 جایگزین آن ها خواهد شد . ادامه »
12
به مناسبت عید سعید فطر دفتر نمایندگی بیمه دانا مستقر در محل سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک افتتاح و به بهره برداری رسید ؛
چکیده: به منظور رفاه حال رانندگان تاکسی دفتر نمایندگی بیمه دانا در محل سازمان تاکسیرانی مستقر می باشد که این دفتر صرفاً انجام بیمه شخص ثالث و بدنه تاکسی ها را انجام می دهد . ادامه »
01
اقدامات سازمان تاكسيراني شهرداري اراك در خصوص ارتقاء فرهنگ ترافيك ؛
چکیده: سازمان تاكسيراني به منظور نهادينه كردن فرهنگ استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي و مزاياي اين خودرو ها در بين خانواده ها پوستر هايي با مضمون ارتقاء فرهنگ ترافيك و مزاياي استفاده از وسايل حمل و نقل عمومي به تعداد بالغ بر 4000 قطعه چاپ و در داخل تاكسي ها نصب و همچنين بنر هايي به صورت استند در محل سازمان تاكسيراني نصب نموده است. ادامه »
26
تخلفات تاكسيداران در ماه مبارك رمضان كاهش يافته است ؛
چکیده: در ماه مبارك رمضان شهروندان كم ترين شكايات را در خصوص افزايش نرخ كرايه ،‌برخورد راننده با مسافر و همچنين عدم حضور تاكسي در خطوط به سازمان اعلام نموده اند و اين نشان از ايمان و اعتقاد قلبي رانندگان زحمتكش تاكسي به اين ماه است . ادامه »
22
سرويس مدارس امسال هم توسط سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ساماندهي و صورت خواهد پذيرفت؛
چکیده: هر ساله سازمان تاكسيراني بنا به درخواست آموزش و پرورش استان مركزي و همچنين اولياء محترم دانش آموزان و در راستاي آئين نامه اجرايي حمل و نقل دانش آموزان كه متولي اين امر را سازمان تاكسيراني دانسته است ،‌خودرو هاي لازم را جهت اياب و ذهاب دانش آموزان اختصاص مي دهد . ادامه »
16
واگذاري خودرو هاي وانت بار توسط سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: خودرو هاي واگذاري از نوع وانت پيكان ، وانت نيسان دوگانه و ديزلي،‌وانت پرايد مي باشد كه هر خودرويي كه متقاضي درخواست نمايد قابل واگذاري مي باشد . ادامه »
09
عملكرد سه ماهه نخست سال جاري سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: تعداد 35 مورد شكايت و انتقاد شهروندان محترم نيز از طريق سامانه پيامكي 10007993دريافت و رسيدگي شد . ادامه »
03
ساماندهي بيش از 130 دستگاه انواع خودروهاي وانت بار و كاميونت در سه ماهه نخست سال ؛
چکیده: خودرو هاي ساماندهي شده در سطح شهر با نوار شطرنجي نارنجي رنگ بروي درب ها و گلگير هاي خودرو و آرم شركت نگاره ياس كبود تحت نظارت سازمان تاكسيراني شهر اراك بروي درب ها و همچنين كد شناسايي درج شده بروي درب و شيشه قابل شناسايي و پيگيري مي باشند. ادامه »
25
دارندگان تاكسی و وانت بار از پرداخت مالیات 92 معاف شدند ؛
چکیده: علينقي پور مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري اراك بيان داشت: معافيت مالياتي صرفاً به مالكين تاكسي و وانت باري كه اظهار نامه مالياتي خود را در مهلت مقرر تكميل و ارائه نمايند تعلق خواهد گرفت . ادامه »
13
انتقال ايستگاه تاكسي كوي شهيد بهشتي فاز 1 و 2 به خيابان اميركبير ؛
چکیده: ا توجه به آغاز فاز دوم ايجاد پايانه مسافربري اتوبوس هاي سازمان اتوبوسراني شهرداري اراك به منظور كاهش آلودگي هواي شهر ، ايستگاه تاكسي هاي خط كوي شهيد بهشتي فاز 1 و 2 از ابتداي پل خيبر و خيبان امير كبير انتقال يافت . ادامه »
12
آغاز ثبت نام واگذاري تاكسي ؛
چکیده: خودروهاي پيشنهادي در سايت تاكسيراني از نوع پرايد ،‌ تيبا ،‌ سمند و پژو مي باشد ولي در مجموع علي رغم تمامي پيگيري هايي كه توسط سازمان انجام خواهد شد نوع واگذاري منوط به همكاري شركت هاي خودرو ساز و شماره گذاري ناجا مي باشد . ادامه »
07
به منظور رفاه حال شهروندان ، توسط سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك صورت پذيرفت ؛
چکیده: نصب برچسب نرخنامه 1393 بروي شيشه كليه تاكسي ها . ادامه »
28
افزايش نرخ كرايه تاكسي در كلان شهر اراك ؛
چکیده: نرخ كرايه تاكسي در سال 1393 بطور ميانگين ، 19/8 درصد افزايش يافت . ادامه »
24
به مناسبت ولادت با سعادت مولي الموحدين حضرت علي بن ابيطالب سامانه پيامكي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك به بهره برداري رسيد ؛
چکیده: سامانه پيام كوتاه 10007993 پل ارتباطي ديگر بين شهروندان و سازمان تاكسيراني . ادامه »
14
به مناسبت گراميداشت هفته معلم با حضور مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك و اعضاي شوراي اسلامي كلانش هر اراك از معلمان و مديران مدارس مؤمنات ‌، تدبير و سجاد تجليل بعمل آمد ؛
چکیده: به مناسبت سالروز شهيد والامقام آيت اله مطهري و گراميداشت هفته معلم و ارج گذاردن به اين مقام شامخ ، علينقي پور مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك به همراه اعضاي شوراي اسلامي كلان شهر اراك و تني چند از مديران شهرداري اراك  به نيابت از سوي شهردار محترم اراك از مدارس مؤمنات ،‌ تدبير و سجاد بازديد بعمل آوردند و از زحمات بي شائبه ... ادامه »
14
نشست مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك با نمايندگان تاكسيداران ؛
چکیده: اين جلسه به منظور رعايت نرخ كرايه تاكسي تشكيل گرديد و نمايدگان محترم تاكسيداران توجيه شدند كه تا زمان اعلام نرخ مصوب سال 93 ،‌ همان نرخ كرايه تاكسي مصوب سال 92 را از شهروندان دريافت نمايند . ادامه »
08
خطوط تاكسي راه آهن و كوي علوي ادغام و به عنوان تاكسي كوي علوي فعال گرديدند ؛
چکیده: تعداد 70 دستگاه تاكسي در خط كوي علوي فعال مي باشند كه بروي درب كليه تاكسي ها مسير كوي علوي درج شده است و رانندگان تاكسي شاغل در اين خط توجيه و ملزم شده اند كه مسافرين خيابان هاي فوق را بدون هيچ وقفه اي به مقصد برسانند . ادامه »
06
اولين جلسه شوراي فرهنگي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك با حضور مسئولين واحد هاي مختلف برگزار شد ؛
چکیده: رضا علينقي پور رئيس شوراي فرهنگي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك ضمن تشكر از حسن توجه شهردار محترم به مقوله فرهنگ گفت : با توجه به اين كه سال 93 از سوي مقام معظم رهبري «سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي» نامگذاري شده است ، ما نيز مقوله فرهنگ و ارتقاء فرهنگ ترافيك را در اولويت هاي كاري خود قرار داديم . مدير... ادامه »
01
گشت مشترك سازمان تاكسيراني و سازمان تعزيرات حكومتي ؛
چکیده: ايجاد گشت مشترك في مابين سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك و سازمان تعزيرات حكومتي استان مركزي . ادامه »
30
نرخ كرايه تاكسي در سال 93 تا كنون افزايش نيافته است ؛
چکیده: سامانه پيامكي 10007993 پل ارتباطي جديد ميان شهروندان محترم و سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك . ادامه »
26
تاكسي هاي شهر اراك در زير ذره بين نظارت سازمان تاكسيراني كلان شهر اراك  ؛
چکیده: بازرسين سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك از ساعت 7 صبح تا 21 در دو شيف كاري به طور مستمر به صورت دو اكيپ گشت خودرويي سيار و سه كيوسك بازرسي و نظارت در سطح شهر بر فعاليت ناوگان تحت پوشش نظارت دقيق و كامل دارند . ادامه »
18
خدمات رساني نوروزي سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك در ايام نوروز  ؛
چکیده: در ايام نوروز سازمان تاكسيراني اقدام به انجام كشيك شبانه روزي تاكسي هاي ترمينال و تاكسي بيسيم 133 نمود كه بحمداله با رضايت حداكثري شهروندان و مسافرين محترم مواجه شديم . ادامه »
20
طرح استقبال از بهار سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: رضا علينقي پور سرپرست سازمان تاكسيراني شهر اراك ضمن تبريك پيشاپيش سال نو اعلام كرد : با توجه به فرا رسيدن سال جديد، جهت مسافرين محترم نوروزي و شهروندان گرامي طرح استقبال از بهار به اجرا درخواهد آمد كه به شرح ذيل مي باشد : 1- چاپ و نصب بنر هاي متعدد در سطح شهر با موضوعيت تبريك نوروز و مطالب ارتقاء فرهنگ ترافيك . 2- استقرار اكيپ هاي بازرسي به طور م... ادامه »
12
برخي از اقدامات صورت پذيرفته سازمان تاكسيراني در بهمن ماه سال جاري ؛
چکیده: در آبان ماهي كه گذشت يك جلسه كميته انضباطي سازمان تشكيل شد كه در آن 7 رأي براي رانندگان متخلف صادر و برخورد قانوني گرديد و تعداد 3 مورد تاكسي نيز به پاركينگ انتقال يافت . ادامه »
04
تقدير و تشكر معاون وزير كشور و رئيس سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور از مدير عامل سازمان تاكسيراني شهرداري كلان اراك ؛
چکیده: مهندس خندان دل معاون وزير كشور و رئيس سازمان شهرداريها و دهياري هاي كشور با اهداي لوحي از زحمات و تلاش هاي بي شائبه مهندس رضا علينقي پور مدير عامل سازمان تاكسيراني كلان شهر اراك تقدير و تشكر بعمل آورد . ادامه »
01
19 درصد ناوگان تاكسيراني شهر اراك فرسوده مي باشد ؛
چکیده: رضا علينقي پور سرپرست سازمان تاكسيراني شهرداري اراك اظهار داشت : ناوگان تاكسيراني شهر اراك با دارا بودن تعداد 2493 دستگاه تاكسي در حال خدمت رساني به شهروندان محترم مي باشد كه مؤيد اين مطلب جابجايي روزانه بالغ بر 245 هزار نفر سفر مي باشد كه 41/9 درصد از سفر هاي درونشهري را بر عهده دارد كه اين مهر تأييدي مي باشد بر فعاليت صادقانه قشر زحمتكش تاكسيران ... ادامه »
28
باز هم بارش برف و فعاليت صادقانه ناوگان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: حضور مستمر رانندگان زحمتكش تاكسي در روز هاي سرد و برفي زمستان . ادامه »
21
بازديد سرزده شهردار كلان شهر اراك از سازمان تاكسيراني؛
چکیده: مهندس محمد ابراهيم عباسي شهردار كلان شهر اراك به همراه مدير حراست شهرداري بصورت سرزده از تمامي واحد هاي سازمان تاكسيراني بازديد نمود . ادامه »
20
بیانیه سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک به مناسبت يوم اله 22 بهمن ؛
چکیده: «بسم الله الر حمن الرحیم » «الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیر المومنین علی علیه السلام» انقلاب اسلامی ايران با عنایات خاص الهی 35 ساله شد و نزدیک به نیم قرن است که فریاد رساي بنيان گذار كبير اين انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در گوش جهانيان طنین‌افکن شده است... ادامه »
19
برگزاري مراسم اختتاميه مسابقات فوتسال سازمان تاكسيراني با حضور شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر اراك ؛
چکیده: براي دومين سال پياپي مسابقات فوتسال جام فجر بين رانندگان تاكسي با شعار "راننده تاكسي ،‌ سفير آرامش و امنيت" صورت پذيرفت . ادامه »
12
انجام مانور بزرگ ناوگان  سازمان تاکسیرانی شهرداری كلان شهر اراک ؛
چکیده: رضا علينقي پور سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداري اراك ضمن تبريك دهه مبارك فجر اعلام کرد : این مانور با هدف گراميداشت سالروز بازگشت پيروزمندانه حضرت امام خمینی (ره) در 12 بهمن ماه به میهن اسلامی و همچنین حمایت از آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر عظیم الشأن ، برگزار گرديد .  كيومرث محمودي رئيس شوراي اسلامي شهر اراك ... ادامه »
07
برگزاری دومين دوره مسابقات فوتسال جام فجر با شعار "راننده تاکسی، سفير آرامش و امنیت" توسط سازمان تاکسیرانی شهر اراك؛
چکیده: رضا علینقی پور سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک اعلام نمود : با توجه به این که یکی از وظایف مهم سازمان تاكسيراني علاوه بر دیگر وظایف مربوط به حوزه حمل و نقل عمومي ، مقوله فرهنگ ، ورزش و ایجاد روحیه  نشاط و شادابي در بین رانندگان تاکسی می باشد ، در همین راستا بر آن شدیم تا به مناسبت ایام الله دهه مبارك فجر برای دومين سال پياپي مسابقات فوتسا... ادامه »
07
حضور پررنگ سازمان تاكسيراني در جشنواره صبح و نشاط شهرداري اراك ؛
چکیده: تعداد 10 هزار بروشور با مضمون ارتقاء فرهنگ ترافيك و استفاده از حمل و نقل عمومي و عملكرد سازمان تاكسيراني چاپ و در بين شهروندان توزيع گرديد . ادامه »
26
برگزاري جلسه ساماندهي تاكسي هاي ترمينال مسافربري در سازمان تاكسيراني شهر اراك ؛
چکیده: تشكيل شوراي رانندگان تاكسي خط ترمينال مسافربري توسط سازمان تاكسيراني به منظور مرتفع نمودن مشكلات پيش رو . ادامه »
23
مانور زمستانه ناوگان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك ؛
چکیده: حضور مستمر رانندگان زحمتكش تاكسي در روز هاي سرد و برفي زمستان ، از بدو صبح تا ساعت 22 در سطح شهر. ادامه »
11
جابجایی متوسط روزانه 245000 نفر سفر توسط ناوگان عظیم حمل و نقل درونشهری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اراک ؛
چکیده: 2493 دستگاه انواع تاكسي در سطح شهر اراك فعال مي باشند . ادامه »
05
انجام كشيك شبانه تاكسي هاي خط ترمينال مسافربري ؛
چکیده: حضور تاكسي هاي خط ترمينال از ساعت 22 الي 6 صبح در راستاي خدمات رساني بهتر به شهروندان . ادامه »
27
طرح تشويقي بيمه اي براي رانندگان تاكسي ؛
چکیده: تحويل حواله هاي سرويس و خدمات خودرويي . ادامه »
21
عملكرد سازمان تاكسيراني شهرداري كلان شهر اراك در  اولين بارش برف در سال 92؛
چکیده: حضور پررنگ و فعال تاكسيداران و بازرسين سازمان تاكسيراني در سطح شهر . ادامه »
12
آغاز فاز دوم نصب تاكسيمتر ، GPS و تابلو روان تبليغاتي ؛
چکیده: تاكسي هاي خط دانشگاه آزاد امير كبير مجهز به تاكسيمتر مي شوند . ادامه »
06
تيبا تاكسي مي شود ؛
چکیده: آغاز ثبت نام از متقاضيان تبديل به احسن تاكسي هاي فرسوده . ادامه »
26
احداث و بهره برداري از كيوسك و تابلو روان تبليغاتي واحد بازرسي و رسيدگي به شكايات مردمي سازمان تاكسيراني شهرداري اراك؛
چکیده: تابلو روان تبليغاتي به ابعاد 1×2 متر بر سردر كيوسك رسيدگي به شكايات مردمي سازمان تاكسيراني در معرض ديد شهروندان نصب گرديد كه شعار هاي ترافيكي و شهروندي بر روي آن به نمايش گذاشته مي شود . ادامه »
07
ايجاد خط كوي صادقيه؛
چکیده: خط كوي صادقيه (كوي امام صادق (ع)) با تعداد 10 دستگاه تاكسي راه اندازي و به بهره برداري رسيد. ادامه »
18
ايجاد گشت سرويس مدارس توسط سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: انجام گشت هاي ميداني از مدارس سطح شهر اراك در دستور كار سازمان تاكسيراني. ادامه »
14
عملكرد شش ماهه نخست سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: آغاز نصب تاكسيمتر ،‌ GPS و تابلو روان تبليغاتي بروي تاكسي ها براي اولين بار در كلانشهر اراك . ادامه »
01
اختصاص بيش از 700 دستگاه تاكسي جهت انجام سرويس مدارس ؛
چکیده: استفاده از تاكسي در سرويس مدارس دانش آموزان گام بسيار مهم و مؤثري مي باشد در ايجاد اطمينان خاطر در بين خانواده هاي محترم دانش آموزان و ايجاد سلامت روحي و رواني در سفر هاي دانش آموزان كه اين امر با انجام استعلام ها و آزمايشات  لازم از رانندگان ميسر شده است . ادامه »
14
حضور سرپرست سازمان تاكسيراني شهرداري اراك در برنامه تلويزيوني گفتگوي ويژه خبري شبكه اراك ؛
چکیده: به گزارش روابط عمومي سازمان تاكسيراني شهر اراك ، رضا علينقي پور سرپرست سازمان با حضور در اين برنامه ويژه خبري به بررسي مشكلات و معضلات رانندگان تاكسي و شهرندان شهر اراك پرداخت . در اين برنامه كه به صورت زنده از شبكه تلويزيوني آفتاب اجرا مي گرديد مسائل به صورت گزارش هاي از قبل تهيه شده مطرح و سرپرست سازمان نيز پاسخ هاي مربوطه را ارائه م... ادامه »
07
عملكرد مرداد ماه سازمان تاكسيراني شهرداري اراك؛
چکیده: تشكيل 2 جلسه هيئت انضباطي سازمان و صدور 41 رأي براي رانندگان متخلف ؛ ادامه »
27
صعود تيم فوتسال سازمان تاكسيراني شهرداري اراك به مرحله يك هشتم نهايي مسابقات فوتسال جام رمضان شهرداري ارك؛
چکیده: تيم فوتسال سازمان تاكسيراني شهرداري اراك توانست با شكست تيم سازمان بهسازي و نوسازي شهرداري اراك به مرحله بعد صعود كند . ادامه »
10
بیانیه سازمان تاكسيراني شهرداری اراک به مناسبت روز جهانی قدس ؛
چکیده: «روز قدس روز اسلام است. روز قدس روزي است که اسلام را بايد احيا کرد و احيا بکنيم، و قوانين اسلام در ممالک اسلامي اجرا بشود. روز قدس روزي است که بايد به همه‌ ابرقدرتها هشدار بدهيم که اسلام ديگر تحت سيطره‌ شما،‌ به واسطه‌ عمال خبيث شما، واقع نخواهد شد، روز قدس، روز حيات اسلام است . امام خميني (ره)» . ادامه »
09
گزارش عملكرد 4 ماهه ابتداي سال 92 سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: سازمان تاكسيراني شهرداري اراك تشويق رانندگان تاكسي را در اولويت هاي كاري قرار داده است كه در همين راستا از رانندگان امانتداري كه وسايل جامانده در تاكسي را توسط سازمان به صاحبانشان عودت داده اند يا رانندگان فعالي كه حضور مستمر در خطوط فعاليت دارند و يا رانندگاني كه با برخورد مناسبشان باعث ايجاد رضايت حداكثري در بين شهروندان گرديده اند تقدير و تشكر ب... ادامه »
06
تقدير و تشكر از رياست و پرسنل محترم اداره اماكن عمومي ناجا در دفتر معاون خدمات شهري شهرداري اراك ؛
چکیده: در جلسه اي كه با حضور عباسي معاون خدمات شهري شهرداري اراك ،‌ اسفنداني معاون عمليات راهور استان مركزي ،‌ محمدي معاون اداره اماكن عمومي ناجا و علينقي پور سرپرست سازمان تاكسيراني در محل دفتر معاونت خدمات شهري برگزار گرديد از رياست و پرسنل محترم اداره اماكن عمومي ناجا به خاطر تعامل و همكاري خوب و هر چه بيشتر با سازمان تاكسيراني در راستاي ساما... ادامه »
26
گامي مؤثر در راستاي حفظ و ارتقاء سلامت رانندگان زحمتكش تاكسي ؛
چکیده: گرمای هوای فصل تابستان و ورود ریزگردها مزید بر علت شدن مسایل و مشکلات آلودگی هوا در کلانشهرها از جمله اراک را در پی داشته است.سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی اراک با تمهید بسته های سلامت سعی در حفظ و ارتقا سلامت رانندگان تاکسی اراک را دارد ادامه »
09
تقدير و تشكر از رانندگان نمونه و امانتدار در دفتر شهردار اراك با حضور صدا و سيماي استان مركزي؛
چکیده: در طي مراسمي با حضور شهردار ،‌ مدير كل دفتر شهري استانداري ،‌ رئيس كميسيون فني و عمراني شوراي اسلامي شهر اراك ،‌ معاونت خدمات شهري شهرداري ،‌ رئيس پليس راهور شهرستان اراك و اعضاي شوراي سازمان تاكسيراني در دفتر شهردار از دو راننده امانتدار و نمونه كشوري تقدير و تشكر بعمل آمد . ادامه »
28
گامي مهم در راستاي سلامت رانندگان تاكسي شهر اراك ؛
چکیده: انجام آزمايشات خوني رايگان از رانندگان تاكسي شهر اراك . ادامه »
26
بيانيه مشترك نماينده محترم ولي فقيه و امام جمعه اراك و استاندار محترم مركزي؛
چکیده: بيانيه مشترك نماينده ولي فقيه و امام جمعه اراك و استاندار مركزي به مناسبت حضور حماسي مردم شريف استان در انتخابات رياست جمهوري و چهارمين انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا .  
12
عملكرد ارديبهشت ماه سازمان تاكسيراني شهرداري اراك ؛
چکیده: از اهم اين اقدامات ،‌تشكيل بيش از 200 فقره پرونده جهت وانت بار ها و كاميونت ها مي باشد . ادامه »
05
تقدير و تشكر رانندگان تاكسي شهر اراك از سرپرست سازمان تاكسيراني ؛
چکیده: جمع كثيري از رانندگان تاكسي فعال در حمل و نقل درونشهري اراك بخاطر راه اندازي سايت سازمان تاكسيراني از علينقي پور سرپرست سازمان تقدير و تشكر بعمل آوردند . ادامه »
29
تقدير شهردار محترم اراك از راننده تاكسي امانتدار ؛
چکیده: راننده تاكسي شهر اراك كيف پول به ارزش 70/000/000 ريال را به صاحبش بازگرداند . ادامه »
22
معاينه فني تاكسي هاي تحت پوشش سازمان تاكسيراني با تخفيف صورت مي پذيرد
چکیده: با توجه به عنايات ويژه شهردار محترم شهر اراك ،‌ معاونت محترم خدمات شهري و مدير عامل محترم سازمان ترافيك شهرداري اراك معاينه فني مالكين تاكسي هاي شهر  اراك به صورت ويژه و با 30 درصد تخفيف صورت مي گيرد . ادامه »
05
نصب تاكسي متر و GPS و تابلو روان تبليغاتي بروي تاكسي هاي سطح شهر اراك ؛
چکیده: با حضور رئيس و اعضاي شوراي شهر و معاون خدمات شهري شهرداري اراك نصب آزمايشي تاكسي متر،‌GPS و تابلو روان تبليغاتي صورت پذيرفت . ادامه »
03
اهدا تنديس و لوح تقدیر به راننده تاكسي شهر اراك توسط ریاست محترم جمهوری
چکیده: اهداء تنديس و لوح تقدیر به راننده تاكسي شهر اراك توسط دكتر احمدي نژاد رياست محترم جمهوري در مراسم تجليل از خادمين ستاد تسهيلات سفرهاي كشور. ادامه »
02
 گامی دیگر در راستای برخورد با مسافربرهای شخصی ؛
چکیده: با مسافربر هاي شخصي در حمايت از تاكسيرانان برخورد مي شود . ادامه »
27
سايت سازمان تاكسيراني شهرداري اراك راه اندازي شد ؛
چکیده: سايت اينترنتي سازمان تاكسيراني به آدرس Araktaxi.ir به بهره برداري رسيد ؛ ادامه »
24
افزایش 18 الی 20 درصدی کرایه تاکسی در شهر اراک
چکیده: رضا علینقی ‌پور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به پیگیری ‌های صورت گرفته از سوی شورای اسلامی شهر اراک، شهرداری و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اراک نرخ کرایه تاکسی 18 الی 20 درصد افزایش یافت. ادامه »
21
 20 آغاز ساماندهي وانت ‌بار‌های سطح شهر اراک در سال جدید
چکیده: رضا علينقي‌پور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: طرح ساماندهی وانت ‌بارها و کامیونت ‌های سطح شهر به دستور وزير محترم كشور جهت تعيين صلاحيت و صدور پروانه فعاليت در شهر اراک آغاز گرديد. ادامه »
21
گزارش اقدامات و عملکرد سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در سال 91
چکیده: حمل و نقل با ایفای نقش رابط میان بازار مصرف، به مثابه پلی است که بخش‌ های مختلف جامعه با عبور از روی آن به سمت توسعه پایدار حرکت می ‌کنند. ادامه »
21
برگزاری جلسه بررسی طرح پیشنهادی، اجرای محدوده طرح ترافیک
چکیده: این جلسه که با حضور عباسی معاون خدمات شهری شهرداری اراک،‌ حسینی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی،‌ مهاجرانی معاون سازمان محیط زیست استان و سروان شاه حسینی نماینده راهور استان در محل دفتر سرپرست سازمان تاکسیرانی برگزار گردید ادامه »
26
برگزاری نخستین جلسه مسئولین خطوط تاکسیرانی با ریاست سازمان تاکسیرانی شهر اراک ؛
چکیده: با حضور سيد عماد مولائي نسب عضو شوراي اسلامي شهر اراك و علينقي پور مديريت سازمان تاكسيراني و نمايندگان خطوط تاكسيراني شهر اراك جلسه مسئولين خطوط برگزار شد . ادامه »
24
تقدیر و تشکر رانندگان خط کوی رضوی از سرپرست سازمان تاکسیرانی
چکیده: رانندگان تاکسی خط کوی رضوی، بابت پیگیری‌های سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک در خصوص نصب نرده‌های آهنی، و یک طرفه نمودن ایستگاه که از تردد خودروهای سواری شخصی به داخل ایستگاه جلوگیری می‌نماید، تشکر و قدردانی نمودند. ادامه »
24
انعقاد قرارداد همکاری فی ما بین سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک و اداره کل پست استان مرکزی
چکیده: رضا علینقی‌پور اعلام کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک رفاه هر چه بهتر و بیشتر شهروندان می‌باشد. ادامه »
24
تقدير و تشكر مدير عامل اتحاديه تاكسيراني‌هاي شهري كشور از سرپرست سازمان تاكسيراني شهرداری اراك
چکیده: در بيست و سومين مجمع اتحاديه تاكسيراني‌هاي شهري كشور كه با حضور دكتر شفيعي رئيس ستاد سوخت ،‌ مهندس رجبي قائم‌مقام ستاد سوخت ،‌ مهندس تابش‌فر قائم‌مقام سازمان شهرداري و دهياري‌ها، بابك هاشمي مديرعامل اتحاديه تاكسيراني‌هاي شهري و سایر مديران عامل سازمان‌هاي تاكسيراني سراسر كشور برگزار گرديد ادامه »
24
كشيك شبانه تاكسي‌ها تا پايان سال
چکیده: رضا علينقي‌پور سرپرست سازمان تاكسيراني شهرداري اراك اعلام كرد: این سازمان با توجه به نزديك شدن ايام پاياني و ازدحام جمعيت در شب‌های آخرین ماه سال، طرح كشيك شبانه تاكسي‌داران را در خصوص ایجاد رفاه حال شهروندان و ايجاد امنيت، از تاريخ 29بهمن 91 اجرايي نموده است ادامه »
24
انعقاد قرارداد همکاری میان سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک و بیمه ما(ملت ایران)
چکیده: سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک اعلام نمود: یکی از مشکلات مهم تاکسی‌داران بحث بیمه شخص ثالث بوده که به علت کمبود نقدینگی جهت پرداخت مبلغ بیمه در موعد مقرر با مشکلات عدیده‌ای روبرو بودند. ادامه »
24
برگزاری جلسه بررسی طرح پیشنهادی، اجرای محدوده طرح ترافیک
چکیده: این جلسه که با حضور عباسی معاون خدمات شهری شهرداری اراک،‌ حسینی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی،‌ مهاجرانی معاون سازمان محیط زیست استان و سروان شاه حسینی نماینده راهور استان در محل دفتر سرپرست سازمان تاکسیرانی برگزار گردید ادامه »
24
برگزاری مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال سازمان تاکسیرانی باحضورشهردار ؛
چکیده: باحضورشهردار واعضای شوراي شهر اراك و همچنين معاونين و مديران شهرداري اراك مراسم اختتاميه فوتسال جام فجر ويژه رانندگان تاكسي شهر اراك با شعار "راننده تاكسي،‌منادي امنيت اجتماعي" برگزار گرديد؛ ادامه »
17
چکیده: به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی ، رضا علینقی پور سرپرست سازمان تاکسیرنی نشستی را با جناب سروان سبزواری رئیس اداره اماکن نیروی انتظامی استان پیرامون مسائل حوزه حمل و نقل درونشهری عنوان نمود و خواستار تعامل هر چه بهتر و بیشتر سازمان تاکسیرانی با اداره مذکور شد . علینقی پور در ادامه اعلام کرد : یکی از استعلام های تشکیل پرونده که به نوعی مهم تری... ادامه »
15
اولین نشست کاری سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری اراک با رئیس پلیس راهور استان
چکیده: تعامل هر چه بهتر و بيشتر سازمان تاكسيراني شهرداري اراك و راهور استان مركزي در راستاي مرتفع نمودن مشكلات رانندگان زحمتكش تاكسي شهر اراك . ادامه »
07
 جابجایی ایستگاه کوی شهیدبهشتی فاز1و2 به ابتدای پل خیبر ؛
چکیده: با جابجايي ايستگاه كوي شهيد بهشتي فاز 1 و 2 در كاهش ترافيك خيابان امام ،‌ خيابان مخابرات و ميدان شهدا تأثير چشمگيري ايجاد شد . ادامه »